Kas yra “pasaulio pabaiga“?

Planeta yra tokia pažeidžiama ir skursta. Jos buvimas yra garantas tam, kad žmonija gyvuos. Ir nieko nėra pasaulyje, kas galėtų tai pakeisti ar kitaip išspręsti. Laukiame to, kas turi įvykti ir pakeisti planą, kuris jau paseno. Laukiame gražaus vienos būtybės atėjimo į Žemę, kad susivoktų visi čia gyvenantys po Saule.

Klaupkitės prieš dieną ir saulę, mylėkite tą pasaulį, kuris toks gražus ir nuostabus yra čia – Žemėje. Liaukitės trankyti visus savo juoda energija ir emocijom.

Susivokite, vaikai mano, ir būkite tokie, kad visas pasaulis matytų jūsų nuovoką.

Grynas pavidalas ir abstraktus neateina vienu metu. Tad, manau, suprasite, apie ką eina kalba ir nurodymai.

Saulėje skleidžiasi nauja vibracija ir nauji impulsai. Saulėje eina naujo gyvenimo rato postūmis ir energija. Laukiame daugelio pasikeitimų ir duodame nurodymus, kaip elgtis visais atvejais, jeigu imate baimintis. Rūškanas bus žmonijos rytas vos užgimęs. Kad to nebūtų, reikia naujai suvokti nešamą ir perteikiamą suvokimą, kaip išlikti ir išgyventi tokiame sąlygų kaitaliojimesi.

Traukitės tolyn nuo to, kas vargina, stumia į neviltį, kas paima tai, ko ir taip trūksta. Jūsų jėgos nėra beribės. Jūsų energija senka susidūrus su neigiamais krūviais.

Rytojus gali būti šviesus, kaip saulėtas rytas, jeigu suvoksite savo visas galimybes ir naujus slenksčius, kurie iškyla nuolat. Juk neišeina būti nejudrume. Viskas sukasi ir mainosi kas akimirką. Klausykite savęs ir veskite tuos, kurie  be nuovokos klaidžioja.

Prasideda tai, kas vadinama tuo žodžiu, keliančiu šiurpą. Visas pasaulis nuolat bijojo to, kas vyksta dabar. Vyksta persiskirstymas. Vyksta tai, kas vadinama tuo žodžiu. Pabaiga. Taigi – pabaiga. Vienų struktūrų ir santvarkų pabaiga ir kitų atėjimas. Tai ir yra ta vadinama „pasaulio pabaiga“, kaip žmonės vadino. Nesuvokdami, nei kas tai gali būti, nei vyksmo, nei pobūdžio.

Delnais į viršų sėdite, kai medituojate. Aplink save matydami tai, kas ateina į sąmonę ir suvokimą. Delnais į viršų priimate vibraciją sąmoningai ir žinodami, ką darote su savimi ir aplinka. Jautrus žmogus supras vienu metu, kas jam duodama suvokti ir pamatyti. Jeigu nematote – ir nereikia. Viskas yra sustyguota. Viskas yra taip sustyguota, kad nereikia nieko, kas drumstų sąmonę.

Likite su manim, vaikai mano. Būkite ten, kur veda jus širdis ir kur veda jus Mokytojai, ir kas suteikia jums naujo buvimo suvokimą.

Būkite palaiminti, būkite visi su visais vienybėje ir džiaugsme jog gyvenate, jog matote saulę ir visus, kas supa jus kasdienybėje.

Būkite, mano mylimi vaikai, su tuo džiaugsmu nuolat, ir jus nuolat ves ir lydės mano širdis.

Aš esu mylinti Pasaulio Motina. Aš esu jūsų širdyse nuolat ir nuolat jus laikau savo glėbyje.

Būkite palaiminti! Ir šypsokitės Dangui, šypsokitės man, jus laiminančiai.

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s