Ego atsisakymas yra neišvengiamas

Susiliejimas vyksta is aukščiau. Besąlyginės meilės išraiška negali būti tik tada, kai ateina visko suvokimas. Galimas ir kitoks variantas. Galimas mažo dažnio bangų struktūros priėmimas ir diapazonų skirtumas,  kada vyksta giluminis valymasis nuo to, kas stabdo sąmonės plėtrą. Toks greitas ir staigus pokytis yra galimas tik tada, kai ateina nors mažiausias siekis tam vyksmui. Brandos ir atsakomybės nebūna be tokių būtinų ypatybių. 

Vis tiktai greičiausias ir sėkmingiausias būdas atsistoti abiem kojom ant žemės ir atsikratyti tokių dalykų, kaip mažojo ego, yra neišvengiamas ir būtinas, kitaip nėra ko ir galvoti apie išėjimą iš sandūros.

Palikdami savąjį ego už tos ribos tapsite greitesni savo amplitudėje. Tada bus galima visai lengvai paimti ir atiduoti tai, kas trukdo pažangai.  Laukiame jūsų ryžtingo žingsnio ir nuovokos tam darbui. Jeigu nebus to padaryta, nebus ir kitų naujų nurodymų.

Palikdami senus namus galite būti tikri tuo, ką darote, nes nebus nei vieno palikto. Bus viskas vienu metu ir greitai atstatyta. Likite dabar ten, kur buvote, ir viskas telieka, kaip buvę. Tik negalima žiūrėti į viską taip šaltai be rūpesčio ir nuovokos.

Laukite greito ir stipraus vėjo, kuris žaibiškai nuneš jūsų seno gyvenimo trūnėsius ir skurdą, ir vargą. Atims iš jūsų daug, tik viskas bus vieni niekai, jeigu patys nepanorėsite plaukti ten, kur galite būti saugūs su savo vaikais. Jeigu ateina toks metas, tai geriau nebūti ten, kur daug yra visokių namų, kur daug stovi aukštų pastatų ir visokių griuvenų. Lipkite į kalnus, būkite juose ir gyvenkite kalnuose, kol praeis visos negandos ir uraganai. Kliautis galima tais, kas moka būti priekyje, kas gali priimti bent kokį naudingą sprendimą. Savimi galite būti tikri tik tada, jeigu būsite savo galimybių ir suvokimo ribose. Negalima būti taip, tarsi nieko negalėjote padaryti, kad tai atneštų mažiau žalos.

Žadinkite tuos, kas iki šiol buvo snaudime.

Negalėjo viskas būti taip, kaip buvo amžinai. Negalimas toks variantas, nes jau prasidėjo galimybių ir prieštaravimų periodas.

Klausimas tik – kiek tai gali atitikti jūsų lauktą Visatos ir Žemės struktūros suvaldymą iš šalies. Jau matome, kad ateina naujas stiprus, galingas ir rūpestingas valdovas. Visam pasauliui tik į naudą.

Visoje planetoje buvo vienas po kito vis kitokio pobūdžio išrinktieji valdovai. Bet nebuvo tokio, kuris būtų buvęs ištikimas ir tyras savo širdimi, kuris būtų buvęs tik savo žmonių tarnas ir valdytojas.

Kiekvieno galioje buvo tapti vienu iš tokių, tik nepanoro. Todėl ir siunčiame jums dabar naują žmogų ir valdovą, kuris atneš jums tiek gėrio ir naudos.

Susivokite tame, kas šiandien duota sužinoti. Galimas naujas krantas, naujos krypties ir pobūdžio žygis.

Nepaliksime jūsų nežinioje ir abejonėse, nes visi esate naudingi ir reikalingi visai žmonijai ir mums, jus vedantiems. Būkite su mumis, būkite susitelkę ir vieningi iki tol, kol tik reikės, kol tikslas sužibės jūsų kaktose lyg žvaigždė.

Čia aš, jūsų draugas ir bičiulis, jūsų vedlys ir mokytojas, kuris nuolat su jumis ir jumyse. Kas galėtų būti taip arti jūsų, jei ne vienas iš tų, kurie buvo dar tada, kai viso pasaulio medis gyveno vienovėje su astraliniu pasauliu. Tai aš esu tas, kuris vienas už visus buvau suimtas, kuris už visus praėjau visą tą kelią lyg avinėlis. Negaliu duoti jums nieko, kas būtų nuodinga, negaliu būti jums tuo, kas veda į paklydimą. Priimkite mano žodžius kaip dovaną, tarsi savo vaikams duodamą. Būkite mano vaikai ir įpėdiniai, būkite širdimi mano vaikai. Jau gana buvo pasaulio valdovų, jau gana tokių, kurie galėjo, bet nenorėjo tarnauti žmonijai ir man.

Dievo tarnystė gali būti ir yra vieningos sielos užduotis. Tarnystėje gimsta ištikimybė, ir tarno paskirtis yra būti valdovo mylimu draugu ir patikėtiniu.  Tad priimkite tokią tarnystę, priimkit gražiausią gyvenimo dovaną iš mano rankų visiems laikams ir gyvenimams.

Būsiu jūsų draugu, būsiu jums geriausiu draugu, tik prašau būti ištikimais tarnais.

Esu jūsų draugas ir jūsų pakeleivis visiems laikams. Būkite tad su manimi, ir jūs nežinosite  nieko, kas galėtų jums duoti daugiau, nei aš duodu.

Aš esu Jėzus, Aš esu. Aš esu.

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s