Išlaikykite džiaugsmą kasdienybės darbuose

Mylimi vaikai, mylimi ir brangūs mano vaikai. Jūs esate tiek arti savo paskirties ir tikslo. Būkite su mumis, būkite ten, kur aš jus vedu ir nuolat nukreipiu.

Eikite, eikite ir nedvejokite nė truputėlio – aš su jumis per amžius ir su jūsų vaikais. Likimo vingiai buvo tokie įvairus, ir niekaip negalejau jūsų palikti atskirai. Būkite man visada tokie, būkite ištikimi man ir tiems, kas jus veda. Ateina dar nemažas jūsų darnos ir santarvės išbandymas, nes matau susiskaldyma.

Jeigu galite būti ten, kur dabar esate, jeigu jums nėra to kelio sunkumai per dideli, tai  sakau jums brangieji, kad visa širdimi jus myliu ir žadinu jūsų širdžių liepsną jumyse.

Palikite viską, palikite tai, kas buvo taip svarbu ir būtina jums dar vakar. Praeis dar keletas mėnesių, ir viskas bus jau kitaip. Viskas turi būti suvokta, ir dar šiandien jums reikia ateiti ten, kur šaukiu jus. Šaukiu jus visus ten, kur žydi lotosas, kur žydi šio pasaulio gėlė, kur buvo pašaukti visi tie, kurie ėjo tuo keliu.  Nepamirškite savęs ir nepamirškite vėjo, kuris ateina. Su tuo vėju jums teks būti ir gyventi ten, kur vėjas gyvena.

Laukiame tavęs ir visų kitų, kurie yra tam pasiruošę, kurie nesibaimina ir nedreba dėl savo rūmų ir namų.

Palaikymas bus, tik negalima būti šalia tų, kurie negali būti su jumis. Bus daug naujų ir dar nežinomų, dar jums nepatirtų ir nesuvokiamų reiškinių, kurie gali atrodyti lyg katastrofa ir pasaulio griūtis. Tik atsiminkite, vaikai mano, kad jūs esate tik ten, kur veda jūsų nuovoka ir supratimas.

Jeigu negalite suvokti tokio paprasto ir nesudėtingo panašaus pobūdžio reikalo, tai galima ir pamiršti apie ketinimus.

Būsite ne vieni. Aš su jumis.  Ir su jumis eis visi, kurie žinojo, kur eina ir ko eina.

Žadinu visus, kurie dar yra ne visai susivokę, kurie tarsi užšalęs upelis tūno po ledu. Tačiau jau girdžiu, kaip jūsų ir visų kitų galvose duzgia baimingos mintys apie tai, ką teks patirti.

Todėl sakau jums apie visus sunkumus, nes negali eiti nepasiruošę išbandymams.

Laukiame gražaus ryto su grįžtančiu pavasariu ir širdžių daina. Laukiame jūsų laimingo gyvenimo ir gražios šviesios ateities. Palikite savo nuostolius tam, kas gali viską numatyti ir suskaičiuoti senus pinigus terbelėje. Negalite eiti su tokia savo patirtim toli, jeigu jums vis dar nauda rūpi.

Kasdienybeje nebūna nieko, kas būtų nenumatyta ir kas neduoda niekam jokios naudos. Kažkam ateina grynas ir tyras džiaugsmas dirbant ir triūsiant ten, kur galėtum eiti tik varu varomas. Todėl ir sakau jums, kad reikia būti džiaugsme, būti savęs palaikyme tokioje džiaugsmingoje būsenoje, nes tik tyras džiaugsmas veda į tas akimirkas ir nuovokas. Jums būtina būti džiaugsme ir, būnant jame, būkite savo laimėje.

Nežinant to, nebus ir laimingos ateities.

Kasdienybės darbai jums yra neišvengiami, tačiau būtina juos dirbti džiugiai. Visko koncentratas yra ta akimirka, kada jaučiate džiugesį. Lydosi plienas karštyje. Lydosi ir negatyvas karštyje, kai apima grynas jausmas, kai ateina akimirka susiliejimo su tuo, kas yra aukščiau elementaraus džiaugsmo suvokimo.

Žadiname jus tam laikui, kada visa jūsų egzistencija taps visai neatpžįstama.

Žinokite, kad visumoje nėra tokio būvio, kuris nebūtų pagautas ir neatpažintas ten, kur žadinama siela. Nežinant visos būtybes reikšmės ir patirties, negalima suvokti nė dalelės to, kas veda i nušvitima sielos lygmenyje.

Aplenkite tai, kas negali būti jums paduota ir negali būti jums žinoma dėl to, kad esate ne ten, kur vedame. Visame kelyje galite būti tik pakeleiviais ir draugais, tik tokiais, kurie žymi kelią ir kurie veda žmonija į viršukalnę, nužymėta mūsu vedlių. Būsite su mumis, būsite visi, kaip vienas, priimti ir būsite saugomi, kaip saugomas tas, kuris yra vienintelis ir brangus, kaip kūdikis.

Visame tame buvo tiek žalio švytincio smaragdo ir dar daugiau. Todėl sakau, kad viskas švyti smaragdu ir auksu, kuris tarsi lengvo šokio sūkury švyti ir mainosi savo švytejimu. Ateikite ten, kur švyti smaragdas, kur švyti viskas, kas žadina sielos švytėjimą. Jau daugiau neįmanoma pasakyti, kol dar jūs esate toje savo būsenoje su savais Dangaus ir Žemės lūkesčiais. Nebeįmanoma daugiau jums atskleisti to, kas jums neduota suvokti. Lai eina tad tai savo keliu, kol ateis suvokimas ir mažojo ego atsisakymas taps vienu ir pačiu svarbiausiu  jūsų tikslu.

Aš atėjau. Aš su jumis. Aš esu su jumis ir jumyse. As esu jūsų sielos dalis ir stiprybe. Žadinu jus ir laukiu jūsų Danguje ir Žemėje – visur, kur tik galite mane suvokti. AŠ jumyse, AŠ su jumis. Šaukiu jus ir šaukiu širdimi, ir meile jus šaukiu. Ateikite pas mane.

Aš būsiu su jumis per amžius iki visų laikų ir pasaulių išnykimo. Savyje ir su savim būnu AŠ tame, kas yra Dievas ir Visata. Laukiu jūsų. Esu su jumis per amžius. Žinau savo vardą. AŠ ESU.

 

Priėmė: Birutė L.

Šis įrašas paskelbtas kategorijoje *. Išsaugokite jo nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s