Nuklydote, nors visos žinios seniai duotos

Mano brangiosios, mano mylimos sielos, apkabinus jus savo Meile! Kupinas iššūkių jums šis laikotarpis, gaunate “pylos“ ir dar turite sutikti jog pelnytai.

Susireikšminimas, ambicijos, apsimestinis kuklumas, tingėjimas, arogancija vis labiau įsigali tarp jūsų. O jūs dažnai, iš tikrųjų per dažnai, leidžiate sau to nepastebėti, ignoruoti tai. Neretai prisidengiate ir mūsų vardais, iškreipdami mūsų laiškus savo ego naudai, pasineriate į intelektualizavimą vengdami vidinio pajautimo ir išgryninimo.

Netgi darbą ašrame pradėjo laikyti savaime suprantamu – nebesiruošiate atvykimui, neparuošiate fizinio kūno. Iš tikrųjų tiek ašrame, tiek individualiuose seansuose vykstantys procesai turėtų būti išjaučiami lengvai ir paprastai, tačiau tai nėra lygu žodžiams “bet kaip“.

Ar pastebėjote, jog nesilaikote Mokytojų rekomendacijų – ir kūnui, ir sielai? Ar galite atsakyti sau kodėl? Negi rūpintis savimi nėra jūsų pačių atsakomybė? O gal nežinote kaip? Neatsiprašinėkite, nesiginkite ir nesiteisinkite, jeigu norite, jeigu tikrai norite, kad būtų kitaip – darykite kitaip.

Daug kartų sakėme, jog laiko lieka vis mažiau tam, kad pademonstruotumėte savo pasiryžimą Dvasios Keliui ir Amžinajam Gyvenimui. Dabar turiu pasakyti, kad tam laiko nebeturite. Išėjimui iš šio paklydimo jūs jau naudojate laiką “į skolą“. Naudojate laiką, kuris jau buvo skirtas naujoms žinioms, naujoms pamokoms, kad pakartotumėte praleistas ir neįsimintas temas. Sėdėdami mokyklos suole sprendžiate lopšelio problemas. Ir leidžiate sau tai daryti. Tai jūsų pasirinkimas.

Jeigu įstrigote, prašykite pagalbos, kiekvienam padėsime. Tačiau ne retai vis dar užsispyrusiai ir išdidžiai norite susitvarkyti vieni, palikdami už savęs verkiančius ir kenčiančius bendrakeleivius, kuriems jūs rūpite. Be jokios abejonės, tai ir jiems pamoka. Ši pamoka turėjo būti išmokta jau anksčiau. O ir iš jūsų mes tikimės daugiau – jūsų atsakomybės didesnės, reikalavimai jums aukštesni. Kai kuriems esate sektini pavyzdžiai.

Asmeniškai kiekvienas jūsų nuklydote ir kiekvienam iš jūsų bus pasakyta, kur nuklydote – klausykitės ir išgirskite. Tačiau instrukcijų, kaip sugrįžti neduosime (viskas jau duota) – ką daryti žinote, reikia tik daryti. Kalbėjimas nėra darymas.

Niekas iš subtiliojo pasaulio nestumdys jūsų lyg šachmatų figūrėlių, nes jūs patys žinote, ką daryti. Jūs žinote, kaip būt laimingais. Ne tik įsiklausykite į save, bet ir išgirskite save. Kito kelio į Visatos pažinimą nėra – tik per savęs pažinimą!

Šiuo laiku jau norėčiau jums atnešti naujas žinias, naujas rekomendacijas, tiek daug, viskuo norisi dalintis su jumis, tačiau vėl atėjau priminti senai žinomus dalykus. Kol neišmoksite pirmos klasės uždavinių, į kitą klasę nepereisite. Tai yra: žingsnelis po žingsnelio. Nepaliekant jokių spragų.

Keičiantis laikui keičiasi ir užduotys, kurios keičia jūsų gyvenimus. Visi šie nuklydimai jūsų giliausioje šerdyje iškelia baimę – pokyčio baimę. Tačiau jūs žinote, kad pokytis neišvengiamas, naujų energijų atėjimui ir įsitvirtinimui reikia paruošti aplinką – tiek materialą, tiek subtilią. Nebijokite, tikėkite ir pasitikėkite Dievu, esančiu jumyse. Savo šiluma turite ištirpdyti įšalą tvyrantį erdvėje.

Jūs nebeturite laiko, kad galėtumėte sau leisti prabangą pasilikti kartoti kurso. Užaugote, subrendote, todėl ir sprendimai turi būti brandūs. Elgesys taip pat.

Atėjau jūsų palaikyti ir paraginti – nekaltinkite savęs, negraužkite, nesirinkite kančios (kad ir kokios būtų to priežastys) – tai nėra privaloma. Viskas yra jūsų pasirinkimas. Viskas yra jūsų atsakomybė. Noriu, kad iš viso to, kas vyksta, pasidarytumėte išvadas ir pradėtumėte judėti. Reikalingas pokytis. Įsivyravęs sąstingis šaldo, stingdo erdvę.

Skirkite sau laiko susivokti, gauti atsakymus. Nepulkite aklai daryti “kažko“ vien tam, kad būtų padaryta. Viskam reikia laiko. Reikia duoti laiko sau gimti. Kad nepultumėte į kraštutinumus (ką, beje, labai mėgstate) – pasakome daryti taip ir darote tik taip, tada sakome daryti kitaip ir darote tik kitaip. O harmonija slypi gebėjime laviruoti, atrasti aukso vidurį. Kaip? Lengvai ir paprastai – įsiklausant į save ir darant tai, ką išgirdai.

Juk matote, kaip viskas susiję. Viskas eina ratu. Viena neįmanoma be kito. Ir niekas neįmanoma be jūsų apsisprendimo ir pasiryžimo.

Atėjau su šiomis jums senai žinomomis tiesomis (kurios, beje, ėjo į jūsų erdvę irgi per ilgai dėl kai kurių tingėjimo užrašyti tai), kurias turite įsisavinti, ir viliuosi jog su sekančiu atėjimu galėsiu atnešti Naujas žinias, jūsų naujam suvokimui.

Su Meile ir Viltimi,

Pasaulio Motina

Priėmė: Renata K.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s