Mintys ir veiksmai turi eiti viena linkme

Jau kuris laikas einate tik savęs pažinimo ir saviraiškos keliu, kuris jau buvo jums savaime suprantamas. Likite tame kelyje ir tame visko suvokime, kad jūsų negalėtų niekas iškreiptai užvaldyti. Jums jau žinomi visi keliai ir būdai, kaip ir kuo reikia būti. Suvokimo jums jau gali pritrūkti, nes galimi yra jūsų atotrūkiai nuo pagrindinės linijos.
Ateikite pas mus tokiu būdu, kai viskas eina iš savo suvokimo ir nuoširdumo.. Kitaip viskas gali būti ne taip, kaip jums nurodėme. Jūsų idėjos ir siekiai yra visiems prieinami, tik ar jūs patys save girdite, ar suvokiate liniją, kuri yra jums nubrėžta ir nurodyta? Laukiame tokių jūsų žingsnių jau seniai, bet visgi nėra tokios vienybės ir bendrumo, kokio iš jūsų tikėjomės.

Laukimas jau gana ilgas, tad norisi paraginti susitelkti į bendrumą ir sąskambį, o ne į tai, kuris viršesnis ar svarbesnis tame jūsų sambūryje, kuris jau pradeda irti po truputį.
Palikite visas ambicijas ir savo nuoskaudas, palikite savo negatyvų mąstymą. Stokite visi ten, kur jus radome, kai atėjote, kai buvo jūsų kelio pradžia. Išeikite iš to sustingimo ir nuosmukio su savais bruožais ir su savo sielos ir širdies šviesa, ir gerumu. Susivokite ir nurimkite savyje. Būnant tarp greito ir neatidėliotino sprendimo ir tokio, kuris galėtų būti tik nuovoka ar nuojauta, visada ateina kas nors, kas paskatina būti su vienais ar kitais. Visame kame yra vieno ar kito duotas akstinas ar priežastis tokiam atsitolinimui. Pradžia turėjo daug įtakos ir grožio. Toliau atėjo išsiderinimas ir nutrūko visi saitai, kurie jus rišo. Dabartiniu metu visi yra tokioje būsenoje ir sudaro daug kliūčių jūsų bendrumui ir sąsajoms.
Kadangi aš matau ir žinau, kas darosi, matau jūsų skilimą ir kai kurių nenuoširdumo apraiškas, reikia būti greitam ir nuovokiam, kad nebūtų sugriauta tiek daug visų padaryto įdirbio.. Todėl prašau jūsų greito ir vėl gi nemeluoto, ir nuoširdaus supratimo, kad jūsų mintys ir veiksmai turi eiti viena linkme, o ne statyti jums užtvaras ir sienas.
Visi esate mūsų branginami. Visi jūs iki vieno mums esate brangūs ir reikalingi iki vieno.
Priimkite tai, kas jums dabar sakoma, kas jums duodama. Sulaukę tokio nelinksmo ir tokio jums netikėto laiško, būsite nustebinti ir būsite ne savyje. Todėl sakau jums, kad esame jau per toli, kad sustoti ir pasitraukti. Negalite būti vieni, ir atsitraukę būsite jau ne su mumis.
Su jumis esu aš, kuris buvo per amžius. Tas, kuris galėjo būti su jumis ir neleido atimti jūsų iš tos vienybės su savimi. Todėl būkite su savimi ir su manimi savo ir mano buvime. Aš esu šalia ir skaitau jus kaip knygą, ir matau, kaip einate ne tuo keliu, ne ta kryptimi. Būkite su manimi, ir aš visada ateisiu į jūsų buvimą ir būsiu su jumis.
Leiskite būti, būkite čia ir dabar,  kur aš jus nuvedžiau ir nukreipiau.. Sugrįžkite ten, kur jūsų kelio pradžia, kur viskas buvo taip švaru, ir kur aš jus mačiau prie to Šaltinio versmės.
Apimu jus ir save savo Vienatinio buvimo ir jūsų buvimo galybe ir švytėjimu, kuris jau pamažu blėsta jūsų kietose širdyse. Aš galiu jus pakelti iš to, kas vyksta, tik jūs turite būti atviri ir nedaryti to, kas jus taip skaldo ir supriešina. Priimkite mano jums siunčiamą palaiminimą, nes jūs esate mano vaikai. Būsiu su jumis iki laikų pabaigos ir būsiu ten visada. Būsiu jūsų žinojimu ir šviesa.
Aš esu VIENATINIO ESATIS. AŠ ESU čia su jūsų širdžių šviesa ir meile, kuri dega kiekvieno širdyje. Būkite su manimi
Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s