Palaikykite Violetinės liepsnos degimą

Aš vis ateisiu, nukreipsiu savo dėmesio energijos srautą į Jūsų ašramą, kad stebėčiau, kaip Jums sekasi, kad padėčiau, kad sustiprinčiau, kad duočiau žinių ir nurodyčiau kryptį. Duosiu vedimą teisinga šviesos pažinimo kryptimi kiekvienam atskirai ir visiems kartu. Kelias yra kiekvieno individualus ir visus kelius apjungiantis bendras. Tikslas vienas, apjungiantis visus tikslus. Būkite įkvėpime ir skleiskite šviesą, pripildykite širdies indus iš naujo, apvalę juos nuo nebereikalingų sankaupų ir nuosėdų. Švieskite vienas kitam ir kitiems būkite šviesa, būkite kelrodžiais – tyliai šviesdami ir drąsiai skleisdami pirminę Kūrėjo suteiktą galią mylėti. Mylėti besąlygiškai. Paprastai ir nereikalaujant patenkinti žmogiškų silpnybių kuriamo poreikio užpildyti tuštumą. Nėra tuštumos Jumyse. Nėra jos tokios, kokią ją įsivaizduojate. Ten, kur nėra meilės, ten, kur nėra šviesos, ten menamos tuštumos vietą užpildo kitas turinys – tam, kad jį pastebėtumėte, tam, kad jį atpažintumėte, tam, kad darytumėte pasirinkimus. Sąmoningus pasirinkimus.

Sąmoningai ieškokite kelio krypties, sąmoningai stenkitės išlaikyti dėmesį ta linkme, kuria vedu aš Jus. Aš padėsiu, ir visada padedu, kai tik yra prašymas, kai tik yra kreipimasis, kai tik žmogus siunčia man savo dėmesio/minties energiją. Klausykitės ir klausykite atsako, girdėkite ir priimkite vedimą. Nenumokite ranka į duodamas gaires. Jau per ilgai buvote išsiblaškę, ugnis per daug prigęso. Ji – nemirštanti, ji – nedingstanti per amžių juostas ir platybes, bet Jūsų širdyse ji prigęso. Priimkite tai (jos atnaujinimą) kaip dovaną – dovaną avansu, suteikiamą Jums su tikėjimu Jumis, pasitikėjimu Jūsų ryžtu, Jūsų valia, Jūsų sąmoningumu. Atsibuskite ir imkitės atsakomybės. Atsakomybės ne tik už esančius greta, ne tik už tuos, kurie pasiekiami ranka ir žodžiu. Prisiminkite savąją atsakomybę už žmoniją, už visą žmoniją, už tą, kuri tęsiasi nuo tada, kur nesiekia Jūsų žemiška atmintis, už žmoniją, kurios Jūsų vaizduotė dar neužčiuopia. Mes įžiebėme Violetinę Liepsną naujai, įkvėpiau jai naujos galios, sustiprinau savo valia. Pasitikėdamas Jumis ir Jūsų ryžtu, Jūsų sąmoningumu, dovanoju Jums Liepsną – Violetinę apvalymo Liepsną, kurią per visumos ir svarbos nežinojimą apleidote. Puoselėkite ją, palaikykite degimą. Palaikykite šventą jos valomąją galią savo ašrame, savo bendruomenėje, savo šeimose, savo širdyse, savo sąmonėje. Palaikykite savo dėmesio ir meilės energija.

Būkite išmintingi – tiek, kiek esate tame stiprūs. Siekite išminties vis labiau. Gryninkite meilės jausmą. Gryninkite save. Laisvinkitės iš visko, kas pančioja sielą. Nustokite gyventi teisime, gyvenkite meilėje. Bendrystėje yra jėga, ne suirutėje. Sena turi suirti, kad būtų statoma nauja. Kiekvienas atsijokite, kad atbyrėtų tai, kas jau atgyvenę, kas trukdo judėti pirmyn. Susižiūrėkite, kur stringa sklandus meilės energijos tekėjimas. Būkite išmintingi. Jau ne ant pirmo laiptelio stovite, tad imkitės atsakomybės. Užbaikite kaltų ieškojimo žaidimus. Ne ten barstote taip brangią energiją. Būkite sąmoningi. Susivokite, prisiminkite, kam esate. Skleiskitės patys ir padėkite skleistis greta esančiam. Stiprinkite meilės ir bendrystės saitus, nestiprinkite nereikalingų prisirišimų. Visi esate viena. Visa yra Viena. Aš atėjau, kad priminčiau Jūsų apleistos Violetinės Liepsnos galią. Aš atėjau, aš noriu būti su Jumis. Jūsų valia rinktis. Aš Jus kviečiu naujai tęsti savo darbą.

Būkit palaiminti ir sustiprinti savame kelyje mano dėmesio energija.

Čia buvau aš, numylėtinis ir palaimintas, valdovas Sen Žermenas. Padėkite man sustiprinti Violetinės liepsnos klosčių veikimo jėgą Žemėje. Ačiū.

 

Priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s