Galio ženklai

Aš atėjau. Aš jums kalbėsiu apie jūsų galios ženklus. Sakydamas “galios”, turiu omeny jūsų žinojimo galią ir suvokimo galią. Galia atsiranda tada, kai galite valdyti ir jausti tos duotos valdžios galią sau, bet ne kitiems. Valdyti save, valdyti savo emocijas ir netikėtus jų protrūkius. Galia valdyti save yra stiprus ginklas, kai tenka susikauti su iššūkiais, kurie dažnai sukausto baimės replėmis ir šalčiu. Todėl kalbėsiu apie galią, kuri yra stipriausia iš visų galių. Valdyti save, kai norisi valdyti kitą. Priimkite šios galios valią ir ženklus savo ir nesuvokiančių labui. Būkite tos galios nešėjais ir valdytojais visose situacijose, nežiūrint kas bevyktų aplinkoje. Sąmoningo gyvenimo neįmanoma gyventi nesusitvarkant su savo instinktais ir baimėmis, kurios lyg smauglys veržia ir kausto.

Aplinkoje galimi ivairūs ir netikėti smurto protrūkiai. Kas vyksta pasaulyje juk žinote. Vykdykite savo misiją – neškite ramybės ir taikos vėliavą visur, kur tik esate, kur jus nuneša gyvenimo banga. Ramybės aura gali ir privalo supti jūsų buvimą bet kokiomis aplinkybėmis. Savo ramybę jums duodu aš, nes aš esu ramybė visiems, esantiems su manimi ir manyje.

Apsiaukite savo ramybe, apsisiauskite savo galia ir aplink jus tvyros nekintančios ir amžinos meilės šviesa, kuri apgaubs jums artimus ir ne taip artimus žmones. Viskas yra jaučiama, viskas yra materialu ir tai yra nuostabu. Nes jūs galite pasidalinti ta ramybe su greta esančiais, su tais, kurie net nežino ramybės jausmo ir  būsenos.

Visiška ramybė ateina su pasitikėjimu, kuris remiasi į Dievą. Tai atrama, kuri gali suteikti tvirtumą ir pasitikėjimą visur ir visada,  bet kokioje realybėje ir situacijoje.

Todėl būkite tame gilaus pasitikėjimo būvyje ir jūs tapsite laisvi, ir neliks baimių ir abejonių.  Išvengsite to nepakeliamo ir sekinančio jausmo, kad viską privalai įveikti.  Ir gali įveikti –  gali daug nuveikti tik Dievo rankos vedamas, tik jo globoje būdamas. Kaip būti Dievo globoje? Ogi būnant mažu ir pasitikinčiu jo galia ir meile.

Su Dievo pagalba galite statyti dangoraižius ir skraidyti. Su jo galia ir valia jūs esate jame saugūs ir mylimi. Suvokite, kokia yra laimė žinoti, jog esi ne dulkė Visatoje, jog esi Visatoje mylimas ir braginamas Dievo vaikas.

Todėl valdykite save, kaip Dievas valdo Visatą, atraskite savyje tą didingą Dievo dalelę, galinčią valdyti ir viešpatauti Žemėje visų labui ir laimei.

 Kristus

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s