Apie pasirinkimus

Ką reiškia „aš renkuosi?“. Kas renkasi, kai sakote „aš renkuosi?“ Ką renkatės iš tikrųjų? Ar kuris nors jūsų galėtų sąmoningai pasirinkti atsisakyti savo vaikų, savo namų, savo artimųjų, mylimųjų… Viską palikti ir keltis į naują vietą, naujam gyvenimui, naujam tikslui, naujai patirčiai?!

Tarp jūsų yra pasirinkusių tokį kelią dar prieš atkeliaujant į Žemę. Artėjant pasirinkto plano įgyvendinimo dienai, tokio kelio rinktis nebesinori. Visomis jėgomis stengiatės išlaikyti nekintamumą, stabilumą, iliuzinį saugumą ir kontrolę. Tačiau nesivaržydami deklaruojate: „aš renkuosi, aš renkuosi gyventi pagal Dievo tiesą.“ Šie žodžiai turi galią, turi svorį jūsų gyvenimui. Tai kodėl vis dar kalbate negalvodami?

Tikite, jog Dievas niekada nepaprašys pasielgti taip, kaip jums nesinori. Jūs teisūs. Dievas neprašys. Ne jis sugalvojo jūsų Gyvenimo planą. Jūs jį susikūrėte. Žvelgėte į Žemę ir pasirinkote tokį planą, kuris kiek įmanoma labiau priartintų prie patirčių, kurios jūsų sielai būtinos. Ką iš tikrųjų renkatės, kai sakote „aš renkuosi?“ Ar čia, Žemėje, renkatės tą patį, ką ir subtiliajame pasaulyje? Juk, kaip Danguje, taip ir Žemėje.

Ką reiškia „pažinti save?“ Ką jums reiškia „savęs pažinimas?“ Ar gerai žinote, kas jūs esate? Ar žinote, kas esate savo giluminėse struktūrose? Atėję į Žemę, jūs patekote į savo pačių susikurtas sąlygas, į savo pasirinktas šeimas, kurios formavo jūsų charakterio bruožus. Bėgant laikui šioje tankioje erdvėje jūs susiformavote savo kompleksus, ribotumus, požiūrius, nuostatas. Šeimos, kuriose augote, aplinka, kurioje gyvenote, prikėlė jūsų baimes, atskleidė jūsų ydas. Tuo remdamiesi jūs priimate savo sprendimus, atliekate savo pasirinkimus. Remdamiesi šiomis nuostatomis sakote „aš renkuosi“, bet ar atskiriate, kas renkasi: išorinės aplinkos suformuotų nuostatų asmenybės struktūra ar sielos atmintis?

Atminkite, jog Siela renkasi be išlygų. Žmogaus asmenybės struktūros susikuria išlygas Dievo planui. Tokiu atveju jūs sakote: „aš renkuosi gyventi pagal Kūrėjo valią, tačiau tik tada jeigu neprarasiu gerai apmokamo darbo“ arba „aš renkuosi Kūrėjo šviesą, tačiau tik tada jeigu mano vaikai bus sveiki ir nesirgs“. Jeigu jūsų pasirinkimas grindžiamas išlygomis, tai nėra nieko neįprasto – daug žmonių Žemėje taip gyvena: laikosi įsikibę to, kas laikina, netikra, pataikauja iliuzijoms, tačiau nuoširdžiai tiki jog gyvena pagal Dievo tiesą.

Nedaug žmonių geba remtis savo sielos patirtimi, nes nėra išsigryninimo „kas aš esu“. Mažai atskiriančių asmenybinę patirtį nuo sielos atminties. Violeta Maitrėja yra pavyzdys, kurios pasiryžimas, kurios „aš renkuosi“ dažniausiai, iš tikrųjų visada, yra be jokių išlygų.

Jūsų vidiniai dialogai ištirpsta išorinių diskusijų vandenynuose. Pasimetate, išbarstote, išdalinate savo pajautimą, savo vidinį žinojimą. Nieko tokio, tai tik etapas. Atėjus laikui savo tikėjimą pademonstruosite savo darbais. Aš tai žinau.

Neieškokite paslėptų prasmių gaunamuose laiškuose, jų žodžiuose, teiginiuose. Ne tai svarbu. Informaciją gaunate ne per žodžius, tai vibracija, kurią atliepia jūsų Siela.

Aš Arkangelas Metatronas,

laiminu Jus.

 

Priėmė: Renata K.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s