Tik atsitraukę nuo kasdienybės priimsite naujas žinias

Aš esu Vienatinio Esatis.

Aš ateinu su žinia apie jūsų visų galimybių ir žinių startą. Žinių, esančių jumyse ir neatskleistų iki šiol niekieno. Būdrauja sąmonė savame lukšte, laukdama atsivėrimo valandos. Kasdien eina srautai žinių į jūsų sąmonę. Kasdienybėje neįmanomas yra geras ryšys, todėl turite pasitraukti nuo jos atokiau ir nutraukti beprasmį bendravimą. Atsiveria galimybės naujo suvokimo ir žinių priėmimo, ateina naujas būdas ir naujos priemonės tam tikslui. Srautai energijų jau leidžiasi į jūsų sąmonę, skeldami tą lukštą, žadindami visų sąmonę.

Žinau, kad daugeliui nepriimtinas toks greitas vyksmas. O ko turėtumėte laukti ? Visatoje sproginėja galingi energijos užtaisai, Visata gali nutraukti visą amplitudę veiksmų, dėl nesusipratusių ir vėluojančių, tačiau pasekoje to liksite lyg musę kandę.

Sustojus numatytam procesui gali užgesti ištisi žvaigždynai. Todėl būkite narsūs, būkite pasiruošę viskam, kas benutiktų, jei to prireiks. Šluojame iš Visatos tas dulkes, kurios tvyro lyg tirštas rūkas ir skandina Saulę. Vyksta valymasis visapusiškai. Palikite savo mantą, palikite kietus užgyventus namus ten, kur jie taps nereikalingais. Visgi negalima palikti tik to, kas gali paliesti jūsų esmę ir širdį. Todėl ir sakau jums, vaikai mano, nebus lengvo sprendimo, kai teks atsisakyti ko nors taip artimo ir įprasto, lyg kvėpavimas. Palikite savo užgyventą turtą ir gerovę, kuri yra tik iliuzija.

Supratus tai paraidžiui, apims panika. Nepanikuokite. Ryt gal bus toks vėjas, kad sieksite tik išstovėti ir neberūpės jokie turtai. Visada galima rasti išeitį, jei jos ieškosite. Būkite ramūs ir susikaupę. Visame tame, kas vyksta, yra tikslas pertvarkyti planetų sandarą. Būsimus jūsų ir jūsų vaikų laikus galėsime švęsti lyg pergalę ir dingstį kitiems numatytiems veiksmams tarpplanetinėje erdvėje, kuri nėra tuštma ar vakuumas, kaip suprantate kai kas iš jūsų. Nežinojimas nėra tikslas ar priemonė, kad visko išvengti. Neišvengsite. Trūnėsiais virsta galybė to pasaulio, kuris lig šiol buvo tarsi gyvas organizmas, galėjęs tarpti ir vešėti, nešdamas žmonijai greitą žūtį. Viskam ateina tas metas, kada reikia stotis ten, kur buvo pradžia ir galimybė, kur buvo įmanoma neprarasti ryšio su Dievu, su jo galybe ir malone.

Susikaupkite, nesiblaškykite, neužsiiminėkite niekais, kurie sunaikina jums duotąjį laiką. Būdravimas kaip būsena turi tapti jums įprastu, kol patys nesuvoksite, kas esate, ko siekiate. Būdraujanti sąmonė galinga, nes nenukrypstamai veda jus link tikslo. Kasdienybėje nėra nieko, kas galėtų tai pakeisti, nes kasdienybė yra jūsų testas. Testas visais atžvilgiais. Lygioje vietoje klumpate ties kasdienybės išbandymais. Nuolat užsimirštate. Aš jums sakau dar ir dar kartą – atsibuskite. Įžvelgiu jumyse sąmyšio ir išsibarstymo ženklus. Susivienykite su savimi, su savo galingąja sąmone, kad neliktų vietos lengvabūdiškumui.

Tas kelias yra išbandymas. Tas kelias yra sunkus, jeigu eisite nepasiruošę. Sulauksite pagalbos visada, vos tik pakviesite. Būkite pasiruošę, ginkluoti tuo, ką jums duodame. Slėpynės baigtos. Atėjo aiškumo metas. Raskite savyje tą aukso grūdą, tą tiesos buveinę, esančią jumyse nuo amžių. Leiskite savo esybei prisiliesti prie to, kas jums brangu, kas jus laiko šioje Žemėje ir gyvenime. Būkite vienybėje su savimi – savimi, kuris yra pranajamos ir Gautamos Budos dalis ir esybė. Viešpataus tada per amžius visame pasaulyje taika ir meilė, viešpataus Dangaus Hierarchija su angelais ir Arkangelais. Kokia didybė ir grožis skleisis prieš jūsų akis, pavargusias akis.

Kartojame nepaliaujamai jums, mano vaikai, šį pažadą. Tik jūs tesėkite kelyje. Tik nepavarkite tikėti ir pasitikėti tuo, kas yra visa ko pradžia ir pabaiga, kas yra vien tik švytinti galybė ir jus gaubianti meilė. Kas tada jums tie jūsų sukaupti turtai, kas tada jums ta iliuzinė jūsų gerovė, tas gerbūvis, vardan kurio prarandate savo sielos spindesį?

Brangieji mano, kaip man dar jums pasakyti ar kaip man dar pasiekti jūsų širdis. Širdis, kurios yra tiksliausias jūsų būties indikatorius.

Aš Esu Vienatinio Esatis. Atėjau pas jus, kad būčiau jūsų širdžių vedliu. Siekite vienovės su savąja esatim.

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s