Ramybei išlaikyti svarbi savistaba

Kalbėsiu jums apie ramybę, kuri yra siekiamybė. Jūsų ramybės siekis veda prie atviros širdies, kaip saulės rezginio ir galvos čakrų susiliejimo. Gana neįprasta sąjunga, jeigu nežinote savęs pajautimo ir savistabos reikalavimų norint pasiekti tos ramybės būseną. 

Viskas eina tarsi ratu ir sukasi spirale aukštyn nesustabdomai nuolat ir nuolat. Esate veiksme ir tai veda jus prie virsmo. Visoje virtinėje veiksmų ir nuotykių galima įžvelgti tik pradą to, kas gali ir turi įvykti.

Stovint prie jūros, juk galima suvokti, kaip gali bangos jums išplauti iš po kojų smėlį. Taip ir čia. Galima pajusti, kaip iš po kojų nuplaukia žemė ir lyg pakimbate ore neliesdami jos kojomis. Tai nėra tipiška būsena, bet galima suprasti tą pojūtį, tą jausmą, ir analogiškai paaiškinti mažiau suvokiantiems.

Svyrantis bokštas virsta, tad negalima jums dabar svyruoti. Eikite, eikite pirmyn nesustodami, neleiskite abejojantiems ir tiems, kas stabdo, atimti is jūsų veržlumo.

Lukštenasi iš sustingimo kevalo visų jūsų sąmonė. Virsmas vyksta nevaldomai ir vyksta taip, kad niekas negali jo sustabdyti ar nutraukti. Virsmo suvokimo negalima interpretuoti kaip kažkokio nesuvokiamo reiškinio ar dar plačiau – kaip nepaaiškinamo. Juk tai taip paprasta ir lengva, kad galima net pamatyti savo akimis, jeigu esate bent kiek atviresni savo esamybei.

Plaukiančių debesų sraute, jų išraiškoje įmanoma įžvelgti tuos virsmo atspalvius ir būsenas, jeigu atidžiai stebėsite dangų.

Ateina naujo pasaulio, naujo dangaus ir naujos šviesos planetos raida. Šalinamos iš jūsų visų sąmonės lauko bergždžios  pastangos, šalinami susireikšminimo siekiai. Atlaisvinus tokius nepageidaujamus ir kenksmingus darinius ir reiškinius, taps erdvėje  šviesiau, taps lengvesni būdai ramybei pasiekti. Tik jūsų susireikšminimas neleidžia jums įeiti į tą būseną, kuri vadinama ramybe, kuri yra tik pusiausvyros išraiška. Kasdienis savęs tramdymas, kasdienis ėjimas be išankstinių nuostatų ir barjerų leis jums tapti tokiais, kokiais norite tapti. Kasdienybė yra tikras išbandymas, todėl viskas ten ir susieina. Kraunasi lyg akmenys ar kiti sunkūs daiktai ant jūsų pečių visi nesuvaldyti jausmų protrūkiai ir emocijos, kurios švysčioja tarsi švytuoklė pro nosį, o negalite sustabdyti. Ramybei pasiekti būtina savistaba ir nuolatinis siekis aplenkti tai, kas taip greitai užsižiebia ir suliepsnoja.

Šaukiniai yra duoti tam, kad jums padėtų įveikti tuos kritinius momentus, tad prašom juos pasitelkti ir gelbėtis iš padėties, kuri taip jums kenkia. Būkite nuosaikūs ir tramdykite savo ego išraiškas. Negaliu dabar taip jusų palikti, todėl prašau atsižvelgti į tai, kas pasakyta, kas turi tapti jums kasdienybės išraiška ir siekiamybe, nors jau ne kartą apie tai rašyta ir kalbėta. Suvokite to svarbą, kitaip nepajudėsite iš vietos.  Sąmoningos ir susivokiančios jūsų būtybės turi tapti vienu šviesos srautu, viena grožio ir dermės srove, kuri turi nešti šviesą į pasaulį, ir pasauliui turi tapti tuo, kas veda link šviesos. Todėl dar ir dar jums kalbu apie savistabą, apie savikontrolę ir vienybę,  kurios taip stinga. Suvokite, kaip tai yra svarbu, kaip būtina to siekti.

Sakau jums tai, ką ir taip žinote, tačiau vis prarandate. Toks yra jūsų sprendimų ir  savistabos stokos gaivališkas rezultatas, kuomet viskas byra lyg smėlis tarp pirštų. Neleiskite savajam ego karaliauti. Dedate karūną ant jo galvos ir po to stebitės, kodėl viskas taip krypsta ir griūva. Sutelkite savo dėmesį į tai, kas pasakyta, nes jau pernelyg daug tenka kartoti.

Palieku jums dar daugiau ir dar stipresnę meilę. Palieku jums savo žalio spindulio šviesą ir meilę, kuri gaubia jūsų Žemės rutulį, lyg sparnuotas angelas švytinčią Visatoje. Palieku jums ramybę ir ramybės siekio troškimą, kad jūs ateitumėte į mano širdį su ramybe ir šviesa, kad neštumėte meilę širdyje visai Visatai ir savo Žemei.

Hilarionas

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s