Geriausia apsauga – ramybė

Prieik, vaike mano. Nežiūrėk taip, kaip žiūri dauguma. Turi mane matyti taip, kaip matė tas, kuris dar nebuvo matęs to, kas atsitiko su manimi ir su visu pasauliu, kai griuvo Atlantų valdymo epocha, ir žemynas dingo po vandeniu. Juk niekas nenumatė to tada. Tada buvote ne tik savo griūties ir žūties dalimi, bet ir  mano pasaulio sudorojimo įrankiais. Liūdna buvo matyti viską savo akimis ir dar liūdniau buvo, kad viskas taip ir pasiliko po jūsų išejimo.

Klausiate dabar, kam tai buvo paranku, kas to norėjo, ir kas visa tai įkvėpė, jei jūsų nebuvo tame sąmoksle? –  Buvote nebylūs visko valdžios ir galios nurodymų vykdytojai ir tarnai. Buvote ir kaip neapsisprendę savo pasirinkime. Kaip jums atėjo tokia mintis eiti prieš tai, kas gyvavo nuo pasaulio pradžios ir kas buvo amžina, kaip pasaulio egzistavimo salyga?

Atėjau jums pasakyti apie to pasėkmes šiandienai. Atėjau, nes jūs ir vėl einate savo nesąmoningu keliu, kuris gali nuvesti ten, kur nėra galimybes ištrūkti iš ego valdžios. Iš ego, kuris eina vienybėje su tomis struktūromis, su tais, kurie iki šiol siekia valdžios ir turtų, kurie neatsigręžia į savo klaidų ir pinklių padarytą žalą. Atėjau, nes negaliu šiandien likti tik stebėtoju, kuris eina šalia ir nieko nesako. Atėjau jums padėti ir jus pastiprinti, kad niekas negalėtų sunaikinti to, ką esate pasiekę, to, kas dabar jums atsiveria, ir kas bus jums naujas ir dar neišbandytas kelias. Siekite darnos ir savitarpio supratimo. Siekite būti su visais tais, kurie eina tuo šviesos keliu. Būkite budrume, būkite tame nuolat, ir nuolat būkite ramybėje dėl to, kas dabar jums darosi. Kai eina naujos energijų bangos, galite būti atsieti nuo visko, kas jus išbalansuoja ar trikdo. Niekas nevyksta šiaip sau, be tikslo. Viskam yra paaiškinimas ir visame kame yra prasmė.

Klausimas, kaip išlikti ramybėje, yra ko gero pats svarbiausias, nes netekus ramybės, neliks ir jūsų sąjungos su tais, kas jus veda ir rodo kryptį. Susikoncentruokite į saulės rezginį ir būsite apsaugoti nuo bet kokio įsiveržimo į jūsų energetikos raišką. Susitelkite į tylą ir būkite ten, kur nėra šurmulio, kur tvyro ramybė. Kam tai sudėtinga, eikite tada ten, kur galite atsiriboti nuo aplinkos ir visko, kas jums kelia įtampa. Atsiriboję nuo aplinkos poveikio, nebūsite pažeidžiami, ir energijos galės laisvai cirkuliuoti jūsų kūnu ir sąmone. Jums nereikia eiti iš namų ar dar kur nors. Tiesiog turite suvokti, jog aplinka jau keičiasi sulig jūsų pačių sąmonės kaita.

Žinojimas, kaip jūsų sąmonės išraiška, turi įsitvirtinti jūsų visų atviroje erdvėje kur tik tenka būti. Neliks nieko, kas būtų nesuprasta ar nesuvokta, kitaip, nei buvo iki šiol. Atėjus į šitą tašką, jau bus tikrinamas sąmoningumas, ir bus galimas jūsų visų išėjimas į kitą erdvę, kuri dar kol kas neatsivėrė niekam, nežinančiam šviesos kodų. Kam visa tai pasakoju? Neturi kilti tokių klausimų, nes jūs esate arti šviesos ir arti tų kodų, galinčių atverti sąmonės užblokuotus kanalus į erdvę. Buvote netoli to tikslo, kada jums buvo atimta galimybė eiti tuo keliu iki tol, kol nebus atrakinti vartai ten, kur švyti Visatos žvaigždynų matricos slapti kanalai ir jungtys prie mūsų visų. Žinojau jūsų visų galimybes, ir jūsų visų ištvermė yra bandoma visomis leidžiamomis užduotimis ir priemonėmis.

Lengvo kelio nėra, nes lengvi keliai veda  nuošliaužon.

Žinojau jūsų širdis,  jūsų mintis ir jūsų siekius dar tada, kai buvote toli vienas nuo kito, kai dar nebuvote atradę to kelio, kuris jus subūrė ir suvienijo. Argi reikia dar daugiau jums pasakoti,  argi negana to, kad aš esu jums vedlys ir atrama? Aš esu su jumis nuolat ir nuolat būsiu, tad galite atsikvėpti ir nebeieškoti priežasties, kodėl ir kam visa tai daroma ar kodėl kas nors vyksta. Būkite ramūs, būkite laisvi nuo įtampos ir nerimo. Eisiu su jumis pėda i pėda, ir jausite mane savo kvėpavime, kuris yra jūsų gyvybės išraiška. Jūsų gyvybės, kuri yra tokia brangi, tokia palaiminta ir šviečianti Visatoje lyg žvaigzdė.

Jaučiu jūsų neramias širdis ir klausiančias akis, kurios dega siekiu žinoti ir suprasti.

Nešantis žibintą eina priekyje ir šviečia paskui jį einantiems, kad neklupinėtų. Tad argi ne jūs nešate žibintą tiems, kas seka paskui jus? Neškite ir veskite visus trokštančius šviesos ir tiesos. Atėjus tam tikram laiko periodui, bus galimas tas visų suvokimo atvėrimas, ir suvokimas taps visa ko galimybe tiems pokyčiams, kurie kol kas neįveikiami bendrai žmonijai. Ir tik tada bus galimas pokytis Žemes erdvėje.  Išeitis yra ir ji pasiekiama suvienijus visų pastangas ir siekius. Kaip susivoks žmonija, ir kada tai įvyks – neįmanoma prognozuoti, nes jūsų sąmoningumas dabar dar toks žemas, kad galite tik dūsauti dėl to, kas vyksta, dėl katastrofų ir stichijų, kurios griauna Žemės gyventojų namus, užtvindo ištisas teritorijas ir skandina tuos, kas negali išsigelbėti.

Atraskite savyje tą jėgą, kuri gali ikvėpti kitą tapti laimingu ir ramybės skleideju. Atraskite būdą susikoncentruoti į saulės rezginį bet kada ir bet kur. Saulės rezginys yra centras – jūsų visų galimybių ir jėgos centras. Tad būkite nuolat budrume ir siekite tos būsenos, kada ramybė apgaubia jūsų visas čakras, ir jūsų aura tampa nepažeidžiama jokiems išpuoliams iš išorės.

Nesuvokus tos jėgos ir nesuvokus, kas yra žmogus, nebus įmanomi jokie pokyčiai.  Žinant tai ir naudojantis ta jėga, galite tapti nepažeidžiamais energetiškai.  Tuomet nereikės tiek maldų, kad išsaugoti pusiausvyrą, ir galėsite tapti laisvesni ir labiau prisitaikę prie aplinkos pokyčių.

Aš galiu ir privalau jums tai perduoti, kad negaištumėte laiko įvairiems ritualams ar tam, kas jums padeda atgauti pusiausvyrą. Viskas yra jumyse, viskas sudėta į jūsų kūnus ir sąmonę, tik jūs naudokitės tuo, ką turite. Lengvesnis bus jūsų gyvenimas, ir lengviau galėsite suvokti savas galimybes, jeigu imsite ir naudosite tai, kas jums duodama.

Ramybės būsena yra jūsų apsauga nuo bet kokių įsikišimų, nuo bet kokių intervencijų. Nes, esant toje busenoje, jūs galite priimti teisingus sprendimus, kurių neįtakoja jūsų emocijų bangos. Ateityje išliks tik ta žmonijos dalis, kuri suvoks tą paprastą tiesą. Išsiderinę ir pažeisti kūnai, užblokuotas sąmonės srautas gali būti priežastimi ir pasekme to, kas nutinka daugumai. Uždaras ratas, kuriame sukasi masių kultūra ir gyvenimo būdas, veda prie susinaikinimo, ir niekas to atšaukti negali.

Duodami nurodymai jums bus tik į gera, nes tai yra tokia objektyvi tiesa ir principas gyvenimo ir išgyvenimo. Negalima jums nutylėti ar dar laukti. Todėl dar ir dar kartą prašau būti jus dėmesingais ir įtraukti i savo dienotvarkę tai, ką sakiau. Ramybės busena. Tai yra jūsų uždavinys nr.1

Ramybės ir tik ramybės jums linkiu. Būkite ramūs visada. Argi jūs galite ko nors bijoti ar būti dėl ko nors įtampoje, kai aš jus vedu už rankos. Jūs mano vaikai ir mano brangiausi numylėtiniai.

Aš Esu jūsų žvaigždė ir saulė,  jūsų visų lemtis ir ištakos. Būkite ramybėje su manimi ir būkite džiaugsme, lyg saulės nušviesti mano buvimo.

AŠ ESU JĖZUS KRISTUS

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s