Mokykitės švęsti harmoningai

Švenčių laikinume griaudi juokas ir švysčioja fejerverkų lietūs. Koks sąmyšis, koks triukšmas, kokia suirutė. Tokioje aplinkoje nėra vietos ramybei, nėra vietos subtilioms vibracijoms, švelnioms energijoms. Juokas – sveikintina, juokas, nuoširdus ir tyras, pakylėja žmogų, tačiau triukšminga aplinka ardo energetinių srautų tekėjimą. Mokykitės linksmintis švelniai, pratinkitės – kitaip gaunasi per didelis atotrūkis tarp siekiamybės ir to, kame įsipaniojate. Siekite vientisumo kasdienybėje, kuris nesimainytų ir per šventes.

Negalite išlipti iš kasdieninio nusiteikimo dirbti, iš užsibrėžtų siekių traukinio, kai pasidaro nebepatogu, kai ego pradeda muistytis, kai žmogiškosios silpnybės pradeda zirzti, lyg išvargęs ir kantrybės netekęs vaikas. Negalite išlipti atostogų stotelėje ir suteikti sau pauzės nuo pastangų išsilaikyti aukštesnių vibracijų lygyje. Pasidavę nuovargiui, pagundoms, slystelsite žemyn, įsivelsite ir susipainiosite žemų vibracijų sūkury, ir teks įdėti papildomo darbo, kad atstatyti buvusį jau pasiektą lygį – gebėjimo išlaikyti ramybę, stabilumą, kryptingumą, nuoseklumą… Galite leisti sau pauzę, ir ne vieną – o tiek, kiek reikia, kiek būtina, kiek jaučiate poreikį – tik nekriskite pauzių metu žemų vibracijų šulinin. Reikia pertraukos, reikia poilsio – gali taip būti ir nutikti, ir nieko tame nei keisto, nei netinkamo ar stebėtino mokinio kelyje – leiskite sau atsikvėpti nuo intensyvumo dvasiniame darbe, atsitraukite nuo kelionių į gyventus ir kitur gyvenamus gyvenimus, leiskite sau pabūti tyliai, paprastai. Leiskite sau atitrūkti nuo aukštas vibracijas nešančių ir skleidžiančių energinių srautų įtampos, bet nepulkite priešinga kryptimi – nepasinerkite stačia galva į triukšmą, tuščią bendravimą, kuris tik dar labiau išeikvos jūsų energinius resursus. Skirkite laiko poilsiui. Ramiam pasibuvimui su savimi. Skirkite laiko gerai knygai, harmonizuojančiai muzikai, nuoširdžiam pokalbiui su žmogumi. Skirkite laiko tiems užsiėmimams, kurie sušildo ir atgaivina širdį, įkvepia naujiems darbams, įžiebia žvaigždes akyse – lyg atgarsius tų žvaigždžių, iš kurių atėjote, lyg atgarsius pirmųjų namų. Skirkite laiko bendravimui – tyliam, jaukiam ir ramiam, nuspalvintam skambaus draugiško juoko, žaismės ir lengvumo. Skirkite laiko išgirsti savo ir draugo širdį, skaitykite vieni kitų akyse praeitį ir dabartį, įžiebkite vilties žiburius. Leiskite sau pailsėti, kai to reikia. Tik neleiskite sau nuslysti ten, kur dar gležni jūsų išsiaugintos ramybės daigai labai greitai gali būti pažeisti.

Nelaukite, kol pajusite sunkiai pakeliamą nuovargį – stenkitės laikytis reguliaraus poilsio režimo. Ne kartą sakyta buvo, kad pervargimo reikia vengti, kadangi, pasiekus kritinį lūžio tašką, tenka daug laiko ir energijos išeikvoti būvio stabilizavimui ir normalizavimui, o taip pat ir todėl, kad pervargimas žadina žemas vibracijas. Peržvelkite savo kasdienybę, peržvelkite, ką galite patys pakeisti kasdienybėje, kad joje būtų mažiau faktorių, iššaukiančių jumyse įtampą, stresą, baimę, liūdesį. Jeigu galite – keiskite, keiskite tai, ką galite pakeisti. Tai padės Jums tvarkytis su savo emocijomis, jausmais. Dar retas kuris esate arti to slenksčio, kur jau būsite pajėgūs būti taip, kai disharmonizuojančios emocijos ar jausmai nebesusižadins jumyse. Todėl vis dar primename, kaip svarbu valdyti savo mintis, sekti savo požiūrį, veiksmus, žodžius. Kaip svarbu sekti, kaip išreiškiate savo būsenas. Dar labiau stenkitės neužgauti kito. Netiesa, kad tik paties užsigavusio žmogaus reikalas yra tokia jo būsena. Patikėkit, tikrai ne. Kiekvienas esate atsakingas už savo elgesį. Ir jeigu sąmoningai ar nesistengdami valdyti savojo ego skaudinate kitą žmogų, negerbiate jo, žeminate, menkinate – visos karmos strėlės nukreiptos į jus.

Meilėje ir gerume kiekviena diena turi būti įsupta. Gydykit širdis – savo ir tų, kuriuos sutinkate per dieną. Šypsena ir draugiškas apkabinimas, padrąsinantis žvilgsnis ir žodis nieko nekainuoja, iš jūsų nieko neatima, tik augina gerumą, tik stiprina gebėjimą mylėti, gebėjimą dosniai dalintis meile, gerumu ir šviesa. Tamsa nebus tokia tamsi, jei nušviesite ją savo širdžių gerumu, savo tvirtu ir aiškiu tikėjimu ir pasitikėjimu. Eikite kartu, veikite kartu, petys petin, ranka rankon. Tegul šis laiškas bus stimulas stiprinti draugystę, bendrumą, tikėjimą, tegul tai bus laikas susivienyti vardan bendrų tikslų – atviromis širdimis, nesavanaudiškų tikslų vardan, vardan visų ir visa ko gerovės, vardan gražaus virsmo, vardan Aukso amžiaus, vardan Šviesos amžiaus. Viešpats Maitrėja jus stebi. Mes, jūsų Mokytojai, ruošiamės naujiems darbams. Kol turite laiko, skirkite jį savęs ir tarpusavio ryšių stiprinimui. Kad nauji projektai būtų sklandžiai įgyvendinti, reikalinga nuoširdi bendrystė, turite būti tvirti, palaikyti vienas kitą ir paremti, turite būti kartu. Neišsibarstykite, laikykitės vienybėje. Vardan visų ir visko, tikėjimo žmogaus gebėjimu išreikšti dieviškąjį gerumą vardan, Kūrėjo ir vienintelio Šaltinio, Šviesos ir amžinojo kvėpavimo vardan, gyvybės ir ją sukūrusio vardan – laikykitės kartu, stenkitės ir nesustokite ėję pirmyn. Ranka rankon, koja kojon, petys petin. Mes su jumis, ir Jūs tai žinote – nepaliekame ir nepaliksime nei vieno, kol nebus to paprašyta ar pareikalauta. Mes dirbame, kad paruoštume naujus darbus ir užduotis Jums. Kaupkite jėgas, ilsėkitės, kas galit, ir laukite mūsų naujų nurodymų.

Su meile ir dėkingumu apkabinu Jus. Laikykitės tiesiai ir drąsiai. Mes su jumis.

Čia buvau ir žinią jums perdaviau aš, El Morija. Klausykitės ir išgirdę vykdykite.

 

Priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s