Sąmonę valantis šviesos sūkurys

Sukasi tas ratas šiandien, kuris gali ir privalo suktis nuolat jūsų visų sąmonės sraute. Jis galimas ir būtinas, kaip jūsų visų sąmonės išvalymo siekio, ir siekio būti virš sąmonės galimybė, ir šviesos rato, kaip gyvenimo rato, nesuvokiama galia. Suvoksite tik tada, kai jums atsivers visos pasaulio slaptos ir užblokuotos visų laikų žinios, ir galėsite eiti jau ne taip lėtai ir baimingai. Būsite su savo ašimi vienovėje, su gyvenimo rato sūkurio ir būties ašimi. 

Kaupiasi jau tiek rato ir šviesos sūkurio srauto jėgos ir galios, kuri verčia visus imtis savos sąmonės valymo. Sukasi jis taip greitai, kad jums gali būti ir per greitai. Jeigu jaučiate savyje kokį svaigulį ar sąmyšį, galite nedvejodami palikti jį. Išėjimas iš rato nėra jokia bėda, nes galite vėl į jį sugrįžti, kai sustiprėsite, ir fizinis kūnas nebekels jums jokių negalių. Išėjus iš rato, galima vėl sugrįžti, tik būtina tai daryti taip, kad tai būtų sąmoningas veiksmas su pasiruošimu tam, kas gali būti pajausta.

Kaip ir kam buvo tas ratas įsuktas ir paleistas veikti, jums nebūtina žinoti, nes tai jums nieko neduos, tik apsikrausite tuo,  kas jums per sunku suvokti. Visoje Visatoje tokių ratų yra nesuskaičiuojamai, tad ir jums atėjo metas būti jame, nes jau gana ilgai jus ruošėme tam. Laukėme kada galėsite suktis jo viduryje, kol pajusite savo sąmonės ir savos asmenybės atsiskyrimą nuo struktūrų, esančių visoje jūsų sandaroje.  Baimingas ir neryžtingas buvo jūsų rato suvokimas ir priėmimas. Dabar jau galite ramiai ir drąsiai žengti į jo vidurį ir tapti tokais, kokiais jus norime rasti esant reikalui. Galėsite būti ir suktis jame, kada tik panorėsite, nes jis sukasi ir veikia visada be perstojo ir nepailsdamas. Jus visus gali išvalyti nuo to, kas jums neduoda visiško atsipalaidavimo ar neleidžia išeiti iš būsenų, kurios slegia ir vargina. Priimkite tai, kaip jūsų nervų galunėlių ir ląstelių švarintoją, kaip jūsų miglotos sąmonės planinį ir nuolatinį valymą, jeigu tai jums bus suvokiama ir priimtina be jokių svyravimų.

Kada jūsų visų, mylimi mano, brangūs mano ir mano širdies šviesos, ir džiaugsmo lašeliai, atsivers grožio ir meilės, ir vilties šviesa, tada aš galėsiu jums duoti šviesos deimantą, esantį vienovėje su jūsų ir mano sielomis, su jūsų ir mūsų visų džiaugsmo švytėjimu.

Išėjau iš savo buvimo ir ramybės, kad jums duočiau tą pamoką apie jūsų galimybę būti tame rate ir būti lyg išsuktiems po saule į sūkurį šviesos, skleidžiamos iš Visatos Kūrėjo buvimo ir esaties.

Išėjau jums duoti šviesos rato – ir rato, kuriame vyksta toks gėrio ir džiaugsmo generavimas ir vyksmas – neatidėliotino jums kaip oras, kaip vandens gurkšnis.

Plaukite gyvenimo upe be baimes, be nuoskaudų nešulių. Plaukite ir gerėkitės tuo, kas plaukia pro jūsų akis. Juk pasaulis toks gražus. Iš jūsų širdžių gali šviesti tai, kas duota Dievo, kas taip brangu, kas veda jus tuo gražiu ir dar nepažintu gėrio ir šviesos keliu. Būkite tokie, kad jūsų šlovė spindėtų virš kalnų, kaip žvaigždė, kad jūsų vaikai jus matytų, kaip šviesulius danguje, kai žvelgs į dangų vakarais.

Būkite mano brangūs vaikai su manimi, būkite savos lemties ir savo gyvenimo džiaugsmu. Aš jus myliu, aš jus dovanoju saulei ir dangui, kaip didžiausią dovaną. Eikite savo keliu, kaip eina tie, kurie neša šviesos šaltinį ir savos širdies deimantą. Su meile, su džiaugsmu jus išlydžiu į kelią ir laiminu jus. Jūsų motina esu, jūsų motina ir jūsų sergėtoja, ir mylinti jus, kaip savo širdies gyvybę. Nešu jus savame delne, nešu jus savoje širdyje kiekvieną be išimties.

Aš esu Pasaulio Motina. Esu taip arti jūsų, kaip jūsų visų šviesos šaltinis ir dovana.

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s