Esate nuolatiniame kitime

Slenkančių dienų panoramoje vėl matosi vaizdas, kaip jūs mažėjate ir traukiatės savoje sąmonėje ir savame suvokime. Esate jūs ne tokie, kaip save matote, ne tokie, kaip jus mato visi kiti. Jūs esate tokie, kad net nesuvokiate patys.  Esate tokie, kaip jūsų sąmonės dalis, kuri yra virš suvokimo ir virš visko, kas jums pažįstama ir matosi paprasta akimi. Jeigu jūs galėtumėte būti savimi, jeigu jums būtų leista bent žvilgtelėti į savo esmę, tada gal ir suprastumėte, apie ką eina kalba. Žmogaus šviesos, skleidžiamos į aplinką, ir jo grožio bei išminties galimybės nuolat kinta, priklausomai nuo to, kas yra jo išjaučiama ir ištransliuojama į aplinką. Visa jūsų greito ir nesuvokiamo keitimosi priežastis yra jūsų pačių įsileidžiamos emocijos ir tie jausmai, kurie tvyro aplink jus nuolat ir nuolat. Todėl ir negalite būti tokiais, kokie esate, savo sąmonės ir pasąmonės darinyje, kuris veda jus link tos šviesos ir visa ko pajautimo išgryninimo. Šviesa sklinda tokiu rakursu, kokiu eina jūsų mintys ir kaip jūs sugebate jas kontroliuoti bei stebėti. Galimas variantas, kada jūs būsite nutolę nuo savo sąmonės ir nuo savo grynojo aš, kuris viską valdo ir jus veda kryptingai link savo esaties pradžios ir jos magmos išsiliejimo į paviršių per jūsų galvos čakros santykinį atvėrimą. Atvėrimas gali tapti jūsų visų šviesos generacija į aplinką bei šviesos ir jūsų galimybių atvėrimu. Keičiantis jūsų sąmonei, keičiantis visoms paradigmoms bus įmanomos ir pagreitintos jūsų visų pažadėtosios galimybės, jeigu galėsite tai suprasti ir jeigu galėsite žvelgti taip, kaip šiandien dar neįstengiate nei vienas iš jūsų, nebent tik Violeta, kuri jau gali išeiti iš visko, kas jus dar laiko sukaustytus ir pririštus prie visokių niekniekių.

Žvelkite dabar į tai, ką sakau, iš tokių pozicijų, kurios jums galėtų atnešti daug gero, jeigu jas sugebėtumėte įsisavinti ir perprasti. Nėra taip sudėtinga, kaip atrodo, nėra ir lengva be abejo, nes jūs vis dar esate žemiškojo gyvenimo įkaitai ir palikti to negalite. Supratę ir suvokę visas teikiamas žinias gal ir panorėsite žvilgtelėti į savo tikrąjį vaizdinį, tačiau negalėsite jo suvokti, nes jis gali būti jums kaip miglotas ir nesuprantamas darinys, plaukiantis erdvėje, prisotintoje neįmanomais ir nesuvokiamais planais, kurie persikeičia ir mainosi vienas per kitą nuolat ir be perstojo. Nieko nėra stabilaus, tik jūsų iliuzijoje tai galima sau įteigti ir tame būti. Taip ir plaukia jūsų buvimas, kaip iliuzija per visus jūsų įsikūnijimus ir taip galimas yra jūsų nuotykis šioje erdvėje, kur viskas taip gražu, tarsi svajonių pasaka. Žemės ir kitų planetų gyvavimas sąlygotas jūsų sugebėjimo keistis ir nešti šviesą savyje ir visur, kur tik einate, nes šviesa neša šviesą ir Visata ima gerti šviesą į save, kaip fakelo liepsną geria naktis. Supratus, kaip tai vyksta, kaip viskas yra lengva ir paprasta, būtų galima ir jums tai perduoti, kaip fakelą, jeigu negrėstų užsiliepsnoti visas pasaulis ir jūsų galvose nepradėtų kirbėti visokios mintys apie susinaikinimą ar Visatos galių panaudojimą tokiems tikslams, kurie gali būti pražūtingi. Tad jau šiandien jums sakome apie visa tai tik kaip apie kol kas dar nesuvokiamą ir neįmanomą reiškinį. Būkite tik ramybės ir taikos nešėjais, būkite su tais, kurie netrikdomi jokių savanaudiškų sąmokslų ir siekių.

Aš esu tas, kuris jus veda šviesos keliu. Esu jūsų vedlys ir atrama. Esu galimybių ir taikos davėjas, kuris Esu Kas Esu. Esu dabar jums aiškus ir gerai žinomas, nes jūs mane leidote nukryžiuoti. Esu Kristus ir Jėzus viename, ir taip per amžius būsiu.

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s