Nesivaikykite nereikalingų patirčių bei svetimo suvokimo

Viešpats Maitrėja ir Visatos Buda ateina  į jūsų gyvenimus, į jūsų visų laikmetį, kuris dar toks ne visiems suvokiamas ir ne visiems priimtinas, nes dar daugelis tebegyvena senajame pasaulyje su senomis nuostatomis ir taisyklėmis, kurios tik stabdo pasaulio progresą ir stabilizavimą. Surogatinės ir neįmanomos jūsų gyvenimo sampratos kaip seni laivai kiūra ir skęsta vandenyne. Supratus, kaip sukasi pasaulis, kaip surėdytas jis, tenka apsisukti 180 laipsnių kampu ir imti kitaip vertinti viską, kas jums nutinka, kas kartais yra sunku ir nepriimtina. Visoje jūsų dienų eigoje ryškėja nuolatinis ir besikartojantis vienas ir tas pats veiksmas, kuris gali būti atmainytas, ir kuris turi būti ištrintas iš jūsų visų mąstysenos.

Tai yra tas veiksmas, kuris nuolat veda jus į taip gerai žinomą ir nuolat kartojamą sielos sampratos analizavimą ir nagrinėjimą įvairiais aspektais, ir bandomas yra suvokimo išplėtimas per tuos analizavimus. Nereikia taip gilintis ir nereikia sureikšminti įvairių sąvokų ir reiškinių. Jeigu jums tai maga daryti, geriau pradėkite savęs suvokimo ir savo sampratos planinį ir būtiną išraiškos tobulinimą, nes jeigu neateina į galvą protinga mintis, tai ir nereikia savęs prievartauti kažką perprasti. Viskas eina ratu ir spirale, viskas eina jūsų visų suvokimo link, nes jūs esate visko dalis. Ir suvokimas taipogi yra jūsų visų dalis, tik ne visiems vienu metu tai atsiveria. Sekinantis ir nuolat patiriamas jūsų troškimas būti tame sūkuryje gali baigtis kartais ir ne visai gerai. Kam toks beprasmis veržimasis link kažko, ko dar nesuvokiate, kas jums dar kol kas yra tabula rasa? Argi jums maža to, kas yra duota ir ką gerai žinote, ką jau įsisavinote ir perpratote? Todėl rekomenduoju neiti į tą ratą beatodairiškai vien iš smalsumo ar poreikio būti jame ir kažką kažkam įrodyti. Gana to, kad jis sukasi, kad nuolat galite jame būti esant reikalui ar būtinybei. O būtinybė atsiras, kai patys pajusite tam neatidėliotiną poreikį būti apvalytiems nuo visko, kas jums kenkia. Reikia suvokti, kad jūsų karma nėra šiaip sau žaidimas, kurį gali bet kada įsijungti ar sustabdyti. Sustabdyti galima tik tada, kada tam yra pakankamos priežastys ir kada tam yra pritarta. Kitaip galite užsidirbti jos dar daugiau. Neišėjus iš rato ir nuolat jame būnant galite netekti savasties ir svetimas jums protas ims jus valdyti. Nemanykite, kad tai yra gąsdinimas. Nėra gąsdinimas, bet tai reikia žinoti ir taip suvokti to rato galimybes bei jo panaudojimo esmę.

Žalingas noras būti viskame, kas tik vyksta, nes jūs negalite būti viskame. Žalingas yra noras būti priekyje ir būti svarbiais. Būkite taip, kad būdami ir gyvendami nešokinėtumėte į ugnį be reikalo, kad ir kaip to norisi. Būkite ramūs, būkite savo buvimo ir esaties išgrynintojais be didelių sprogimų, be didelių nepamatuotų troškimų ir užmojų, nes juk viskam savas laikas, kas tai bebūtų. Būdami savos prigimties laiduotojais, būsite savimi – kaip yra savimi dangus ir debesys, kaip yra tai, kas supa medžių šakas. Linguojantis medis gali būti toks gražus ir toks būtinas, kad jūs pamatytumėte tą grožį.

Išlikite savimi, išlikite savyje šviesūs ir susitelkę į kasdienybės srautą ir spindesį, nes net pilka kasdienybė yra saulės nubučiuota, yra debesų nuglostyta ir vejų išmyluota, be atvangos lydima švelnaus Tėvo kvėpavimo sieloje ir savastyje, kuri taip stiebiasi link šviesos ir saulės liepsnos. Liaukitės dabar taip švelniai supami liūdėti, liaukitės būti rudens pilkume, kur viskas keičiasi ir tampa tarsi apmirę.

Tai tik iliuzija. Tai tik kvėpavimas, ir vėjo gūsis tik neša jums gyvasties liudijimą. Tad  būkite savyje ir tame vėjyje. Būkite savyje ir su savuoju aš, būkite ten, kur tas aš yra virš to dangaus ir tų debesų.

Juk visame yra tik viena, todėl būkite tame nuolat ir nuolat jauskite savos laimės ir džiaugsmo šviesą, kuri skleidžiasi ir virpa, kaip virpa lapai vėjyje ir saulėje rasos lašas žėri.

Žėrinčioje saulės šviesoje ryškėja kontūras to pasaulio, kuris jums dar nematomas, kuris tik skleidžiasi, kaip gėlės pumpuras priešaušryje. Galimas yra to žiedo išsiskleidimas tik dėl to, kad jūsų visų širdyse liepsnoja meilės ugnis, kuri taip šviečia ir šildo, kaip saulė kad šviečia ir šildo.

Ramybėje tarpsta tai, kas gali nuvesti jus prie šaltinio ir duoti jums tos šviesos atspindžio šukelę. Šukelę, kuri žibės jums, švies ir nešitės širdyje lyg lobį.

Ar matote tai savo kasdienybėje, ar matote tai savose širdyse, ar nešatės tą šukelę dienų eigoje? Kasdienybė yra ne trukdis, kasdienybė yra tas ratas, kuriame nuolat esate ir kuris jums nuolat sukasi be perstojo. Nesustodamas. Tad būkite joje ne tik einantys be ugnies ir užsidegimo tarnauti. Galite būti tarnais, o galite būti tokiais darnos ir meilės nešėjais, kad aplink jus dangus švytėtų ir viskas kibirkščiuotų meile ir džiaugsmu. Jūs renkatės, kaip priimti naują dieną, kaip ją suvokti, kaip ją išgyventi ir kam ją pašvęsti.

Išlikite šviesoje, ir ruduo bus jums ne ruduo, o tik dar vienas tarpsnis jūsų galimybių ir suvokimo plėtrai.

Negaliu jums tapti tuo, kas jus apsaugotų nuo rudens, bet galiu jus vesti su savimi į šviesą. Aš – jūsų diena.

Aš – jūsų laimės žiburys ir jūsų širdžių šiluma. Esu jūsų dienų šviesa. Esu jums motina ir vedu jus ten, kur esu virš visko.

Esu Pasaulio sutvėrėjo pradžių pradžia ir Pasaulio Motina, kaip yra ir pasaulio pradžios blyksnis tame šviesos apsireiškime, kuris švyti iš gelmių gelmės ir neša savo šviesą visiems pasauliams Visatoje.

Aš, Pasaulio Motina, jums šviečiu kaip žiburys kalno viršūnėje. Aš esu jums šviesos ir laimės davėja, tad eikite į mano šviesą, kaip drugeliai į ją skrenda beatodairiškai, nebijodami sudegti.

Diena prasideda su šviesos blyksniu iš už horizonto.

Diena jums neša šviesą, ji jums neša galimybes ir neša jums taikos ir meilės liepsną. Liepsną, bet ne pražūtį. Jūs – ne drugeliai. Jūs – liepsnos vaikai.

Esu Motina. Pasaulio Motina.

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s