Matykite pasaulio grožį kasdienybėje

Sugriovus senus pamatus jau nebebus galima ant jų nieko statyti nei sukurti. Šviesos Hierarchija numato jums sulyginti viską iki nulinio varianto, kol nepradėsite rimčiau žvelgti į save, į savastį ir visa, kas sudaro sielos esmę. Pripildyti ir panaudoti savas sielos šviesos atsargas reikia nuolatiniu savęs tobulinimu ir savęs beatodairišku kreipimu link tų ištakų, kurios vis dar jums švyti ir kviečia link savęs. Priimkite tą kvietimą, priimkite  šviesos dovanas ir pripildykite save jos vibracijomis. Širdyje privalo nuolat virpeti meilės styga. Meilės viskam, kas jus verčia šypsotis ir matyti pasaulio grožį ne tik tada, kai jums linksma ir šviesu širdyje. Juk viskas aplink gera ir gražu visada, jei tik įstengtumėte tai pastebėti. Net ir darganotą dieną šviečia saulė ir dangus žydras už pilkų debesų. Argi neįmanoma to suvokti, argi negalite to išjausti širdimi ir protu?

Visame jus supančiame šviesos sraute žiba deimantai iš Visatos Šviesos Hierarchijos siunčiami į jūsų sąmonę, į jūsų suvokimo galimybes ir jūsų šviesos ir meilės širdis. Būkite kaip imtuvai šviesos ir galimybių, būkite taip atviri tam neregimam pasauliui, kad gyventumėte būdami nuolatiniame džiaugsmo ir nuostabos  pojūtyje. Tada jums ateis ir nauji potyriai, nauji grožio suvokimai, naujas pasaulio matymas ir toks nuostabus supratimas, jog gyvenate fantastiškai gražiame pasaulyje, gražiausiame, lyg pasaka. Kodėl atskiriate dienas pagal jų spalvą, pagal jų energijų vibraciją, jeigu jos yra tik dėl įvairovės skirtingos, kad nebūtų monotonijos. O kiekviena diena išaušta su saule, kiekviena yra pilna pralaidumo ir sustyguota taip, kad jūs galėtumėte joje būti lyg karaliai. Diena priklauso jums. Jūsų valia, kaip ją nuspalvinsite, kokiomis emocijomis ją dabinsite, kokia muzika joje skambės, ir kam ją dovanosite.

Kasdienybė. Ji tampa nuobodulio susuktu lizdu, jeigu neįliesite į ją meilės esencijos ir šviesos eliksyro. Branginkite šviesą, branginkite dienos dovanas ir stebuklą, kuris išaušta kiekvieną rytą. Laiminkite save ir savo kiekvieną akimirką dienoje, lyg tai būtų jums neaprėpiamo ir neužmatomo okeano banga, užliejanti jus savo paslaptimi. Imkite dienos dovaną sau ir visam pasauliui, lyg butumėte karaliai šios akimirkos ir Danguje, ir Žemėje. Šlovinkite akimirką, mylėkite akimirką, kaip deimantą, savo širdies gelmėje žėrinčią. Kaip galima nemylėti duotos dienos ir murmėti, jei nėra saulėta. Kiekviena diena, kaip deimantas, neįkainojama. Kiekviena diena jums yra dovana. Tad būkite dėkingi už šią dovaną. Glauskite ją prie širdies ir džiaukitės, kaip moka džiaugtis tik vaikai. Negalima eiti jos pasitikti paniurus ar supykus. Diena pas jus ateina tokia lengva, tokia tyra, su viltimi ir meile. Glauskite ją prie širdies be dvejonių ir baimių, be išankstinių nuostatų, su meile ir džiaugsmu. Ir diena jus pamils, ir bus jums dėkinga. Apdovanos jus savo šviesa ir dosniai atlygins.

Būsite dienos glėbyje ir būsite gyvenimo apsuptyje,  kaip būna kūdikis ant motnos kelių. Žiūrėkite ir matykite,  nes niekas to už jus nepadarys. Klausykites dienos,  kuri skamba ir švyti, būkite jos globoje ir jūs būsite laimingi savoje būtyje.

Atėjau jums pasakyti apie dieną, kad suvoktumėte jos esmę ir tikslą, kad suprastumėte, kam jums duodama vis nauja diena.

Aš noriu jus apsaugoti nuo to, kas slenka paskui jus ir temdo jums šias dienas,  kol dienos eina trumpyn. Švieskite sau ir visiems sielos ir širdies šviesa. Būkite šviesoje, neškite ją pasauliui.

Aš einu su jumis pėda į pėdą. Aš nešu deglą, kad nepaklystumėte tamsoje. Myliu jus, myliu ir tausoju kiekvieną, lyg brangiausią deimantą. Eikite drąsiai. Mano takas jums bus, kad ir akmenuotas, bet tvirtas pagrindas po kojomis. Nežiurėkite i prarajas, nebijokite tamsos. Tai tik naktis pries aušra. Patekės saulė, ir diena jums šypsosis tyra lyg kūdikis. Pasitikite ją. Aš ją jums dovanoju su meile, ir viltimi ją dabinu.

Atejau kalbėti jums apie šviesą ir dieną, apie meilę ir viltį, nes aš jūsų Motina, ir  laiminu jus kelyje, kaip brangenybes. Aš esu jūsų Motina. Esu  Motina ir Pasaulis yra mano kūdikis.

Būkite palaiminti.

Pasaulio Motina

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s