Visi esate sujungti nematomais saitais

Brangieji, tebūna palaimintas jūsų buvimas šioje žemėje, jūsų pasirinktame erdvės ir laiko taške. Kiekviena kruopelytė gulėdama savo vietoje yra svarbi ir reikšminga, ir atlieka labai svarbų darbą – sukuria tam tikrą vibraciją, įsiliejančią į bendrą Visatos skambesį. Niekas negali būti bereikšmis, nereikalingas, jeigu yra čia. Taip jūs, kiekvienas, užimate savo vietą Visatoje ir atliekate savo misiją. Ar bent jau turėtumėte atlikti, nes to čia ir atėjote. Turite atsiminti, ko čia atėjote, nes laiko lieka vis mažiau. Nepaisant nieko energetinis fonas keičiasi ir keisis vis stipriau ir greičiau. Nebėra laiko žvalgytis į šonus ieškant kažko, kas nereikšminga Visatos požiūriu. Visi turite pabusti ir nuspręsti, kur eisite.

Šiandien svarbu suvokti, kad visa kame yra ir turi būti griežta struktūra. Gražina, ar pasiruošei vakarui ašrame? Kas iš jūsų visų ruošėsi šiam vakarui, maldų skaitymui, susikaupimui? Kaskart kai pradedame kažką naujo, viskas sugriūva, nes jūs pamirštate, ko susirinkote. Brangieji, suprantu, kad džiaugiatės vieni kitus pamatę, susivieniję dėl bendro tikslo. Tačiau supraskite, tai ne šventė, tai darbas. Kiekvienas iš jūsų yra atsakingas pirmiausia už save – pakelti savo vibracijas, susisiekti su savo Aukštesniuoju Aš, išlaikyti tyrą viziją to, ką darote, ir tuomet susijungti į Vieną Bendrą srautą. Susijungti į galingą šviesos darinį, šviesos kūną, kuris galėtų nudirbti tuos darbus, kurių negali nudirbti vienas žmogus. Toks tikslas.

Sunku sakyti tai, tačiau, mylimieji, jau gana džiaugtis smulkmenomis. Laikas žengti didelį žingsnį į priekį visiems kartu, palaikant vienas kitą, nesididžiuojant savo asmeniniais pasiekimais, o jungiantis į grandinę. Įsivaizduokite smegenis, kurias žmogiškame kūne sudaro milijardai neuronų. Kaip manote, ar pavyktų jums mirktelėti bent viena akimi, jeigu kiekvienas neuronas, kiekviena ląstelė puikuotųsi viena pati prieš kitus? Ar vyktų bent menkiausias signalo perdavimas iš ląstelės į ląstelę, jei jos būtų „asmenybės“? Ne. Jos neturi savęs vaizdo, atskirto nuo kitų ląstelių vaizdo. Jos dirba jums nesuvokiamu greičiu, atlikdamos savo funkcijas, ir nesigailėdamos, kad jų niekas nemato, neįvertina, nepasako ačiū. Turite suprasti – esate niekas be kitų, esate visada su kitais sujungti jums nematomais saitais. Daug stipresniais nei jūsų giminystės ryšiai, draugystės ar simpatijos ryšiai. Esate Dievo kūno ląstelės, kurios turi atsiminti, kad dirba bendram labui, vienam organizmui.

Niekas be jūsų nevyksta, net jeigu kol kas ne viskas sklandu, kaip norėtųsi. Jūs laukiami bet kada prisijungti prie gausios šeimos, prie darnaus organizmo veikimo. Nebijokite. Jeigu šiuo metu negalite įsilieti, į jūsų vietą stos kiti, jau pasiruošę. Prisijungsite, kai išmoksite savo pamokas ir paruošite savo šventyklą. Tačiau girdėkite, supraskite, darykite tai, ko prašome. Tai yra labai paprasta. Daugybę instrukcijų ir nuorodų jau esate gavę. Viskas priklauso nuo jūsų pasiryžimo keisti savo gyvenimą, kuris iš tiesų net nėra visiškai jūsų. Esate Dievo vaikai, jo kūno ląstelės, grįžkite namo, grįžkite į palaimą. Dievas laukia jūsų.

Maitrėja

Priėmė: Monika P.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s