Ašramas – tai Jūs

Mielieji mano, su Saule ir Šviesa, su Atjauta ir Meile atėjau pas jus. Jūsų tiek daug. Didžiuojuosi jumis. Atėjau jums priminti, o jeigu reikės ateisiu dar ir dar kartą… priminti pamokas, kurias turite pakartoti, prisiminti. Būna sunku. Žinau, kad ne visada paprasta ir lengva. Žinau ir tai, kiek daug kiekvienas iš jūsų stengiatės. Palaikau jus ir jūsų pastangas.

Vykstantys pokyčiai neeiliniai. Keičiasi struktūros, naujos energijos įsilieja ne tik į Žemę, bet ir į jus pačius. Šviesos vis daugiau. Tamsa sklaidosi. Naktis pasitraukė. Reikalingos vis didesnės jūsų pastangos.

Ne paslaptis, kad nesilaikote jums duotos struktūros. Duotos ne vieną kartą. Primenate tai vienas kitam, tačiau vis tiek nevykdote. Struktūra yra svarbu. Struktūra įgalina, padeda susivokti, įvaldyti savikontrolę, savidiscipliną.

Kas atsakingas už ašramo veiklą sekmadieniais? Nežinote. Papuola bet kas. Tai neprimena savikontrolės. Kiekvienas GALI būti atsakingas, svarbu žinoti – kas tas žmogus. Gali kiekvienas, nedaro nė vienas. Žvalgotės vieni į kitus ir stengiatės nusiimti atsakomybę. Ar šito jus mokėme? Ne, skatinome: prisiimkite atsakomybę už savo veiksmus, už tai, ką darote, o svarbiausia už tai, ko nedarote.

Ašramas – darbo vieta. Ne pokalbių ir ne susitikimų vieta. Ar prisimenate tie, kurie statėte ašramą, giliausią motyvą, tyriausią ašramo šerdį ir paskirtį, ant kurios jis laikosi? Tai – jūsų darbo ir mokymosi vieta.

Išbarstote save likus trims metrams iki ašramo. Į vidų įžengiate išsiderinę, išsibalansavę. Įsitraukiate į beprasmių pokalbių labirintus. Kodėl čia? Kodėl darbo vietoje? Sužeminate vibracijas per akimirką, jų pakėlimui reikalingas papildomas laikas ir energija. Juk suprantate… Atėję pas dantistą gi neprašote, kad jus apkirptų. Prašote, kad sutaisytų dantį. Kai ateinate į ašramą, ateinate dirbti. Dirbti su savimi, mokytis atsiverti pasauliui, atverti savo širdis, susitikti su savo Esybe, išgirsti Pakylėtųjų Pulkus. Juk nedaug tokių vietų. Sukurkite ją.

Davėme instrukcijas: ateikite į ašramą, pasisveikinkite su Pasaulio Motina, atsiverkite jai ir tyliai atsisėskite. Susikaupkite, susitelkite, sugrįžkite į save. Visa kita jau žinote. Valanda laiko. Atsistojate, atsisveikinate su Pasaulio Motina ir išeinate. Išeinate taip kaip ir atėjote – tyliai, susikaupę.

Jūs pažįstate vienas kito asmenybes labai artimai, todėl galite bendrauti už ašramo ribų. Galite susitikti vieni su kitais, aplankyti, apsilankyti. Pažinti vienas kitą labiau. Pabendrauti. Atsisėsti ir išgerti arbatos. Darote tai retai. Nes VISKAS, ką darote yra procesas. Subtilus ir žmogaus intelektui ne visada suvokiamas. Procesai vyksta ne tik seansų metu. Ritos ir Renatos susitikimas malone neaprėpiamas Visatos sielų šokis, kurį inicijavo dviejų nesavanaudiškų asmenybių susitarimas dovanoti laiką viena kitai. Nesavanaudiškai, ne priebėgom, ne apribotai. Besąlygiškai atsiduodant tam, su kuriuo bendrauji, tam, kuris šalia. Tas procesas iki šiol liko nesuvokiamas abiem pusėms, tačiau labai tikslingas subtiliajam pasauliui. Dovanokite save kitiems.

Dar daug jūsų atvykstate į ašramą iš įpročio, neįsiklausydami į savo širdį, savo pajautą. Gal turėjote kada galimybę aplankyti kažką arba nuvykti kažkur, tačiau atsisakėte. Kęstai, ar tikrai visada jauti vedimą būti sekmadienį čia?

Du žmonės atvykę į ašramą vedami širdies balso gali padaryti tai, ko nepadarys dvidešimt, atvykusių iš įpročio. Nuoširdžiai savęs paklauskite: ar man tikslinga ten būti šiandien?

Noriu dar kartą pasidžiaugti ir atkreipti dėmesį – jūsų tiek daug, kiekvienas nešate spindulį, nešate šviesą. Jeigu jūs būnate skirtingose vietose, tie spinduliai išsiplečia erdvėje, susikuria žvaigždynai, nusitiesia nauji subtilūs keliai. Būkite drąsūs skleistis ir skleisti. Nėra skirtumo, ar jūs ašrame, ar pas brolį, sesę, draugą ar draugę… o gal parke, gal prie jūros, o gal bendraujate su artimu žmogumi sekmadienio popietę… nėra skirtumo, jeigu tai darote atvira širdimi.

Nes ten, kur atvira širdis, ten subtilusis pasaulis. Ašramas – ne vieta, ašramas tai jūs. Jūs kiekvienas esate Šventa Vieta. Jei tik jūs žinotumėte, sugrįžtumėte į save!

Viešpats Maitrėja

 

Priėmė: Renata K.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s