Pažvelkite į save Kūrėjo akimis

Mano brangieji, mylėkite save. Mylėkite save taip, kaip aš jus myliu – besąlygiškai. Daugybė jūsų išgyvenamų skausmų, nuoskaudų ir širdgėlų kyla iš negalėjimo mylėti save, iš begalinio abejingumo sau.

Žinau, jog ne vienas jūsų sakysite, jog užaugote aplinkoje, kuri niekada nemokė mylėti save. Aplinka, kurioje augote, buvo nukreipiama į išorę – padėti kitam nepaisant savęs buvo didelė vertybė. Labai daug žmonių tai daro iki šiol.

Tačiau eidami keliu, kuriuo einate, jau turėtumėte suvokti, jog mylėti save – tai mylėti kitus tokia pačia meile, kuria mylite ir save. Visa yra Viena, susiję begalybėje ir nedaloma, todėl darydami gera sau – jūs darote gera ir kitam. Būdami susiję su kitais, jūs esate susiję ir su Pakylėtaisiais Mokytojais, nes visa yra vieno Kūrėjo išraiška.

Mylėti save – tai ir priimti save. Priimti save tokį, koks esi. O kai priimi save, gali priimti ir kitą. Nes leisdamas sau būti tokiu, koks esi, tu leisi ir kitam būti tokiu, koks jis yra. Nes mylėdamas save besąlygiškai, tu ir kitą mylėsi besąlygiškai. Nes suvoksi, jog tas kitas, esi tu. Mylėdamas save besąlygiškai tu pajausi, jog ši Meilė – tai Kūrėjo meilė.

Aš nesakau, jog turite leisti kitiems elgtis su jumis negražiai ar nepagarbiai, aš jums siūlau, jog elgtumėtės su kitais taip, kaip norėtumėte, kad elgtųsi su jumis. Ar jūsų elgesys su kitais yra toks, kurio ir patys norėtumėte sulaukti?

Suprantu, jog užduotis ne iš lengvųjų, tačiau ir skubėti jums nėra kur – prieš pradedant mylėti save pirmiausia jums teks susidurti su faktu, jog daugybę laiko jūs savęs nemylėjote: laužėte save, skriaudėte, netausojote, nepriėmėte, prisitaikėte, išsižadėjote savęs. Tačiau nieko tokio. Geriau vėliau negu niekada.

Ne meilė sau veši dirvoje, kuri vadinasi „baimė“. Ji apima viską – baimę būti nesuprastam, baimę būti nepriimtam, atstumtam, baimę būti vienišam, baimę neatitikti kažkieno kažkokių standartų, taip pat auklėjimo metu įdiegtas nuostatas ir įsitikinimus, ir dar daug kitų aspektų, kuriuos slepiate nuo savęs, imituodami nuoširdumą tiems, kurių galbūt nemėgstate. O nemėgstate jų dėl to, jog nemėgstate savęs, pykstate ant kitų, nes iš tikrųjų pykstate ant savęs. Pykstate ant savęs, nes draudžiate sau būti tokiais, kokie esate.

               Nes jeigu leistumėte sau būti čia visu tuo, kuo esate ten viršuje, tai leistumėte būti ir kitiems. Jūsų netrikdytų  jų elgesys, nes leisti BŪTI sau – tai leisti BŪTI ir kitam.

               Visos baimės, visi apribojimai yra tik iliuzija, jūsų pačių susikurta proto iliuzija. Besąlyginė meilė išsklaido visas iliuzijas, panaikina visus barjerus. Jau turite įžengti į baimės dirvą ir su šaknimis išrauti nemeilės sau daigus, kad galėtumėte pažvelgti į save taip, kaip pats Kūrėjas žvelgia į jus – su besąlygine meile.

               Brangieji, pradėkite judėti link savęs ir į save. Susitikite su savimi, su savo Esybės šerdimi. Pažvelkite į save Kūrėjo akimis, tuomet ir į kitą galėsite žvelgti tokiu pačiu žvilgsniu.

               Jums nereikia daryti didelių dalykų, eiti ilgų žygių, kalbėti, kartais atrodo niekada nesibaigiančių maldų, užtenka to, ką darote su besąlygine Meile. Pirmiausia su besąlygine Meile sau. Jeigu mylėsite, tausosite ir saugosite save, tuomet mylėsite, tausosite ir saugosite kitą, nes nebus skirtumo, išnyks riba tarp aš ir kitas.

               Šiuo nuostabiu laiku Žemėje turite daug įrankių, kurie gali jums padėti suvokti savo baimių ir apribojimų ištakas – psichologija, saviugda – naudokitės jais, tai didelė pagalba suvokimui, susivokimui, patyrimui ir išgyvenimui.

               Būsite viena su savimi. Būsite viena su kitais. Ir būsite viena su Pakylėtaisiais Mokytojais.

               Aš, Motina Marija, myliu jus besąlygine Meile. Mylėkite ir jūs.

Priėmė: Renata K.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s