Pažinkite save

Domėkitės žmogaus psichologija, tėvų auklėjimo įtaka vaikams, visuomenės įtaka kiekvienam jos nariui. Domėkitės tuo, kas daro įtaką jums, jūsų asmenybei. Domėkitės tuo, kas prisideda prie jūsų nuostatų formavimosi, tuo kas veikia jūsų protą, mąstymą ir įsitikinimus. Atraskite, kur yra jūsų stiprybės, kokios yra jūsų silpnybės, ką jūs priimate kaip tiesą ir ko negalite priimti, taip pat ir tai, dėl ko negalite priimti. Domėkitės. Būkite atviri. Pažinkite save. Žinokite, kas esate. Kas jus formuoja? Kas jus daro tokius, kokie esate?

Nesureikšminkite ir nenureikšminkite to, kas vyksta jūsų gyvenimuose. Šiame pasaulyje viskas yra svarbu, bet ir to nesureikšminkite. Viskas keičiasi. Tai, kas vyksta yra svarbu, bet tai praeina ir ateina kita, kas taip pat yra svarbu. Priimu. Išgyvenu. Ir paleidžiu. Vyksta nuolatinė transformacija. Niekas nestovi vietoje. Nuolat vyksta pokytis. Visatoje nėra statiškos būsenos. Nėra rezultato, kuris galėtų būti baigtinis.

Nelaukite, neieškokite ir nepuoselėkite iliuzijos susikurti statišką būseną. Nekintantis yra tik nuolatinis judėjimas. Nuolatinė transformacija. Tai, kokie jūsų esate šiandien labai skirsis nuo to, kokie jūs būsite kitą savaitę. Todėl savęs pažinimas vyksta nuolat ir tai neturi pabaigos. Šiandien vienus dalykus matote vienaip, rytoj į tą patį galite žvelgti visai kitaip. Nes patys būsite kitokie. Dvidešimt keturios valandos, valanda ir net akimirka gali būti reikšminga – filmas, žmogus, knyga, mintis, vaizdas… ir ateina suvokimas. Subtilusis pasaulis dirba nuolat. Viskas aplink yra ženklas, kurio jūs ieškote. Ir niekada nėra aišku, kurį ženklą jūs pastebėsite. Neaišku ir tai, kaip jį interpretuosite. Jūsų interpretacija priklauso nuo jūsų filtrų, t.y. jūsų įsitikinimų, nuostatų, auklėjimo įtakos, gyvenimiškos patirties ir kt.

Esate siela fiziniame kūne, siekianti išreikšti save per materiją. Ir visi išraiškos būdai ateina tik per jus. Todėl susitelkite. Visada susitelkite į save. Nes pokytis prasideda nuo tavęs. Kai suvoksi save, kai suprasi save, lengviau suvoksi ir kitą. Kai suvoksi kitą – suvoksi pasaulį, kai suvoksi pasaulį – suvoksi Visatą, kai suvoksi Visatą – suvoksi Kūrėją ir jo tikslą. Ir tada vėl sugrįši į save.  Tik tu jau būsi kitoks. Ir vėl pradėsi savo kelionę į kitokį save, per save.

 Taip ir vyksta nuolatinis judėjimas, nuolatinė transformacija. Nes po viso šio suvokimo, tu grįžti į save kitokį. Vėl iš naujo save pažinsi, vėl iš naujo pažinsi kitus, pasaulį, Visatą, Kūrėją. Nuolatinis ir džiugiai netikėtas susitikimas su nauju savimi.

Rytoj jau nebebūsi toks, koks buvai šiandien. Ir šiandien jau esi kitoks negu buvai vakar. Pamatykite. Tai yra pokytis, kurį turite išnešioti savyje, kurį turite subrandinti, o tada jį išreikšti.

Nebijokite nuolat keistis, būkite drąsūs pažvelgti į save kitaip, į kitus irgi kitaip. Nes kitaip nėra blogai. Kitaip nėra nei gerai. Tiesiog yra kitaip negu buvo. Tai naujas atradimas, naujas žvilgsnis gyvenime.

Aš Sen Žermenas, laikau tyrą viziją jums ir dėl jūsų. Aktyviai dalyvaukite Aukso Amžiaus atėjime, nebūkite tik pasyvūs stebėtojai. Atneškite Aukso Amžių į Žemę savo kitokiu gyvenimu. Naudokitės priemonėmis, galimybėmis, technologijomis – visa tai yra pagalba jums.

 

Priėmė: Renata K.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s