Dievo meilė neišblėsta

Laimes ieškokite savo širdyje. Nieko nerasite išorėje, jei nerasite savyje, jei negalite matyti vidiniu žinojimu. Išlaisvinta sąmonė neša tarsi ant sparnų į tokius tolius, į tokį aukštį, kuris net svaigina. Sąmonės lygmuo ištveria viską, kai yra daugiamatėje plotmėje, ir virsmo neįmanoma sustabdyti jau niekaip.

Laimingos širdys šviečia saulėtu žiedu. Plaukite, plaukite gyvenimo upe mirgėdami, žibėdami, tarp vandens  purslų saulės nutvieksti esate. Būkite, būkite palaiminti mano širdyje ir delne, kaip šviesos kibirkštėlės, kaip aukso smiltelės, žėrincios saulėje. Eikite, eikite, vaikai mano, tik nesustokite pusiaukelėje.

Dainuokite ir giedokite giesmę saulei ir dangui. Šlovinkite, garbinkite šviesos žygio pradžią ir įkvėpėją.

Neužges jums niekada saulė, neužpūs vėjas jūsų žvakės, nepaliks jūsų vedlys tamsoje. Viešpaties valioje gyvenate, Dievo vaikai esate ir būsite per amžius.

Sudužo laivas per audrą, sugriuvo pilis ir namai griaudžiant griaustiniui. Išliko tik Viešpaties vardas per amžius. Išliko jo vardas per amžius, kaip gyvenimo duona, kaip gurkšnis vandens, dykumoj surastas. Ieškokite tyrojo šaltinio, kuris atgaivina ir gydo, kurio nuolat versmė pasipildo.

Dievo šlovę per amžius giedosite ir meiles giesmę giedosite, Serafimų apsuptyje būsite, jeigu Dievo palaiminti ir mylimi, šviesoje gyvensite.

Sutraukykite grandines, sutraukykite širdies kančios grandines, kurios kausto jūsų meilę ir neleidžia tam žiedui skleistis.

Sielos atgaiva, lyg paukščiui skrydis, jūsų meilės proveržis gali būti.

Šlovinkite Dievą giesme, giedokjte pašlovinimo giesmę jam kasdieną. Nenutils giesmė, širdyje skambėdama.

Išlaukusi visus amžius, dabar širdis turi atsiverti šviesai ir tiesai, turi nešti jus savais sparnais  šviesos link.

Klausykite mano žodžio, ieškokite laimės savyje, būkite nuolatos šaltinio  versmės pagirdomi. Šlovės giesmė teskamba nuolat tam, kas šviečia per amžius Visatoje. Glūdėdama tamsoje šviesi diena brėkšta.

Klausykitės mano žodžio. Išliks per amžius tiesa, kaip išlieka vienovėje Dievo Dvasia, sutelkdama savyje Visatą ir žmones, kuriuos veda jo ranka.

Neišblės niekieno širdyje Dievo meilė, ji lyg įdagas yra, ji jus lydi nuo gimimo ir nereikia klausti ar Dievas yra, jeigu nematai ar nejauti jo buvimo.. Jo buvimas esi tu, kuris gyveni, kuris alsuoji ir matai viską, ką jis yra sutvėręs. Dievo alsavimu pripildyta diena. Klausykis jo.  Ar girdi vėją, ar matai saulę, ar neša tave mintis ant sparnų per Visatos tolius link jo, link savos šerdies, link savęs Visatos platybėse? Skrieja mintis ir subyra į tūksančių tūkstančius nesuskaičiuojamų dalelyčių ir susilieji tada su visa erdvės palaima ir galybe. Šviesos hierarchijos vedami esate. Ar suvokiate, jog savyje nešate didžiulį, galingą užtaisą, galintį pakeisti pasaulį? Tik būkite narsūs, tik eikite neatsigręždami į praeitį, kad nesupančiotų jūsų.

Klausk mano vardo ir atsakysiu. Aš esu galingoji neaprėpiama Visata.

Esu jūsų širdyse ir Dievo nešama minties galia atėjau pas jus kalbėti jums. Esu galinga ir neaprėpiama esu nuolatinėje kaitoje ir virsme. Lūkuriuoja jūsų širdys, neliepsnoja tokia meile, kad uždegtų šviesą iki dangaus platybių.

 

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s