Visatos Meilė

Meilė, tik meilė veda šviesos keliu. Tik meilė veda jus ten, kur dega liepsna, kuri dega ir liepsnoja jūsų širdyse nuolat, jeigu nešate savo deglą aukštai iškėlę. Visatos meilė gyva, ji neišsenkanti, ji pulsuoja jūsų širdyse nuolat. Buvimas nėra sąvoka, buvimas žėri brangakmeniu, žiba naktyje ir dienos eigoje jums duoda šviesos impulsą. Siaurame suvokimo laipsnyje uždūsta šviesos impulsas, todėl ir einate nunėrę galvas.

Atrakinkite  šviesos impulsui duris, kad eitumėte kaip nugalėtojai. Neškite deglą, neškite šviesą ir meilės dovaną pasauliui. Ne kaip pirkliai, norintys brangiai parduoti, bet kaip dovanos ženklą visam pasauliui neškite.. Tik tyri ketinimai kelią nutiesia, tik meilės perpildyta taurė gali būti jums dienos šviesa ir žvali nuotaika, kad niekas negebėtų užtemdyti tos šviesos.

Visoje būtyje viskas susieta neregimais saitais, tad nepaleiskite pavėjui nė akimirkos, kuri tokia brangi, kuri šventa  ir neatkartojama. Kraujo balsas jus šaukia ir įpareigoja, tik nepamirškite, jog kraujas dar nėra tos bendrystės pamatas. Tik išlikę tiesoje ir meilėje galėsite švęsti pergalę.

Susieti kraujo ryšiais, būsite nuolat išbandomi. Kas gali atsispirti tam išbandymui ir patikrai, jeigu menkiausias nesusipratimas jus neša lyg vėjas lapus. Nepasiduokite tai pagundai sutvarkyti pasaulį pagal savo pageidavimą. Nepavyks. Tik iššvaistysite energiją ir laiką. Energija duota tam, kad gyvybė pulsuotų, kad eitumėte šviesos keliu ir gyventumėte su džiaugsmu ir meile, tad nešvaistykite jos betiksliai.

Klausykite savos širdies balso ir žinosite, kas yra jums galima, o kas neįveikiama.

Nežinojimas veda klystkeliais, o žinojimas atrakina visas duris ir atveria visas paslaptis. Žinojimo kaina nėra kažkas mistiško ir nepasiekiamo. Tik gilinkitės, tik skaitykite ir siekite, ir jums bus duotas žinojimas. Jis ateina iš jūsų esaties gelmių. Visas žinojimas jumyse, tik atraskite tas duris, kurios veda į jūsų pačių lobyną.

Atrakinkite tas duris pasišvęsdami šviesai ir tiesai. Tiesa yra ta uola, ant kurios verta statyti savo namus, savo gyvenimą ir viską, kas jums brangu, kas jus laiko gyvenime. Nes be tiesos nebus nieko, kas jus nuvestų į aukštumas, kas atvertų jums dienos grožį ir prasmę.

Išlikite tiesoje, išlikite savos esaties šviesoje, neškite savo deglą taip, kad siela džiūgautų ir širdis spurdėtų iš laimės, nes nešate šviesą pasauliui. Širdies liepsna, meilės liepsna degina viską, kas negali tos šviesos ištverti, kam nepakeliamas yra šviesos srauto gausmas, lyg trimito garsas rėžiantis ausį.

Aš jus laiminu. Griaudžiant trimitams vedu jus kalnų keliais ir stačiomis uolomis per sniegynus į aukščiausias aukštumas, saugodama ir globodama.

Pradžioje buvo Žodis. Ir tas Žodis buvo pas Dievą. Jūs esate Žodis ir Galia, Dievo nešami per pasaulius ir gyvenimus.  Gyvenkite ir švieskite tam gyvenimui sava meilės šviesa.  Apribokite žemuosius instinktus. Jie veda klystkeliais.

Aš atėjau šiandien pas jus su žinia apie šventę. Būsite pašvęsti ir palaiminti savo dienoje, kuri yra laimės ir džiaugsmo gyventi išraiška. Ar suvokiate savo buvimo džiaugsmą, ar gebate įžvelgti savyje ir aplinkoje džiaugsmo apraiškas ir galimybes būti tame džiaugsme nuolat?

Sielos balsas kalba apie jums nesuvokiamus dalykus, kalba ir nesiliauja, tačiau ar girdite, ar suprantate, kas jums sakoma? Siela regi viską, ji nori jus vesti, kaip veda neregį šuo. Kas per palyginimas, pasakysite. Jis galimas ir priimtinas.

Sielos balso vedami būsite šviesoje ir džiaugsme nuolat, tad įsiklausykite į jos šnabždesį.

Plaustas neša jus gyvenimo upe. Kibirkščiuoja saulėje, žėri dangaus atspindžiais ta tėkmė. Ar jaučiate tą lengvą gyvenimo srauto sruvenimą, ar matote kas jus supa, ar girdite paukščius ir vieversį virš galvos? Juk tai jūsų gyvenimo upė plaukia. Džiaukitės ja, mylėkite savo gyvenimą ir jis jus mylės. Kiek daug aplink jus grožio ir dainos, kuri skamba jums. Dangaus muzika liejasi – išgirskite ją. Dainuoja jums Visata meilės dainą, lyg lopšinę kūdikiui dainuoja.

Priešokiais gyvenate, neišjausdami momento.

Laiminu jus ir žadinu laimei. Juk tik nuo jūsų pačių priklauso, kiek jos turėsite, kiek jos pajausite ir pamatysite.

Kas aš esu?  Plaustą jūsų nešu upe. Galite vadinti savu likimu ar gyvenimu. Esu momento siela. Esu muzika, skambanti erdvėje. Esu spindulys , žinia nuo Saulės.

Esu Visata.

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s