Didžiausias menas – išreikšti save

Aš, Viešpats Šiva, atėjau pas jus, nes jau laikas. Atėjo laikas perkeisti, atėjo laikas transformuoti… Atėjo laikas pašalinti atgyvenusius įsitikinimus, išsklaidyti iškreiptas iliuzijas, transformuoti netaisyklingas formas. Taigi būkite drąsūs, būkite viltingi ir šviesūs. Baimė nereikalinga. Aš kartu su jumis dalyvausiu šiame perkeitimo procese. Žinau, jog norite. Žinau, jog degate troškimu išsilaisvinti, atskleisti savo aukščiausiąjį potencialą. Tik dar nedrįstate, lyg maži vaikai trypčiojate prie slenksčio, laukdami kažkokios stebuklingos akimirkos, kažkokio ženklo, kuris leistų išbėgti į kiemą žaisti.

Tai yra tas ženklas, kurio jūs laukėte.

Atėjau ne tam, kad sugriaučiau ar sunaikinčiau, aš atėjau jūsų palaikyti, kol jūs atliksite energijų perkeitimą. Jūs patys vedini vidinio troškimo turite transformuoti savyje tai, kas nebetikslinga, tai, kas neteisinga, tai, kas jums šiame gyvenimo etape jau nebereikalinga. Jūsų nuoskaudos, prisiminimai, lūkesčiai … Visa tai – istorija. O senos istorijos bagažas jums nereikalingas. Ateities Šviesoje nėra vietos praeities šešėliams.

Savo dabartiniame gyvenimo momente jau turite tai, kas jums svarbiausia – save patį. Gryną, tikrą, tyrą, nesumeluotą, nesuvaidintą. Dieviškosios dalelės deimantą. Išskleiskite jį. Išbėkite į kiemą ir žaiskite.

Per daug žinote, per daug kelio nuėjote, kad leistumėte savo asmenybės blokams užgožti sielų spindėjimą. Bendraukite ne asmenybė su asmenybe, o siela su siela. Kaip sniegas, atėjus pavasariui, tirpdamas nuplauna save pats savimi, taip ir jūs nuplaukite save savimi pačiais, savo žinojimu, savo tyru troškimu pažinti savo aukščiausiąjį potencialą.

Ribų nėra, Visata beribė. Jūs – beribiai. Todėl tikėkite, nuolat tikėkite, palaikykite tyrą viziją ir siekite jos. Turėkite tikslą – išpildyti save, kiekvieną dieną laikykitės jo ir siekite to. Nepameskite, neabejokite. Eikite į save. Išdrįskite būti laisvi.

Aš esu su jumis. Turiu prisipažinti, jog gana neblogai išmanau griovimo meną, nes tai iš tiesų yra menas. Menas atrasti save. Menas suvokti save. Menas būti savimi. Būkite menininkais ir kurkite save. Kurkite savimi.

Kreipkitės į mane ir aš padėsiu. Už jus to nepadarysiu, tačiau būsiu greta ir padėsiu. Padėsiu jums sukurti patį gražiausią meną, kuris įmanomas šioje Žemėje – išreikšti save.

Išdrįskite pradėti.

Aš Viešpats Šiva, atėjau jums padėti transformuoti seną į naują.

Tikėkite Visata, tikėkite savimi.

 

Priėmė: Renata K.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s