Atrask savo vedlį

Sielos ateina į žemę su užduotimi, tu jau tai žinai. Vienos turi pradėti gyvenimą, kitos tęsti jau pradėtus darbus. Tavo sielos pasirinkimas – pagalba visų sluoksnių žmonėms: esantiems žemėje, būsimiems įsikūnijimams, buvusiems įsikūnijimams. Tamsa moka apsimesti mumis, būna kas patiki. Pagrindinis dalykas, kaip atskirti mus – vibracijos. Ar jauti šaltį, nemalonumą, baimę ir nepasitikėjimą savimi? Tada tai ne mes. Pats netinkamiausias variantas – pasikliauti tik akimis. Akli žmonės renkasi teisingai – pajutimu. Tad ir jūs, kurie turite regos dovaną – per daug pasikliaujate akimis. Jūs ne gyvūnai, tuo ir skiriatės – išjauskite ir jauskite, tada niekada nepasiklysite.

 Jūs (žmonės žemėje) turite septynis jutiminius kanalus, o pasikliaujate akimis – pačiu elementariausiu būdu. Išjauskite, pabandykite bent valandai užsirišti akis ir gyventi kasdieninę tą valandą – taip lavinsite savo jutimą, pasąmonę. Ieškosite rankos – mūsų rankos – Dievo rankos – kuri jus nusves į kitą kambarį ar pasidaryti arbatos. Suprasite, kad net tokiems kasdieniniams dalykams jums reikalingas vedlys. Jūs pamiršote, kad kiekvienas turite vedlį. Per daug užsidėjote karūnų ir jaučiatės savarankiški. Užsimerkite – ir pajuskite savo vedlio ranką.

Ar tai netampa mada: nuvažiuosiu gal kas ką pasakys? Reikia nuvažiuoti pas vieną aiškeriagį, pas kitą bioenergetiką, o dar ir tas kažką mato, anas kažką girdi ir pan. O kur jūs? Kur jūsų pačių esatis? Kur jūsų vedlys, kuris visais įmanomais būdais stengiasi jus prisikviesti, tapti matomu jums ar girdimu? Jūs tiesiog jo nematote per savo nesusikoncentravimą ir blaškymąsi. Iš pradžių pabandyk pats išjausti, atrasti savo vedlį, o jei jau atvira širdimi jautiesi, kad visais būdais stengeisi išgirsti ir vistiek nepavyko – tada kreipkis pagalbos.

Vieni sakote Violeta per brangi, kiti vardina žinomus Rusijos bionergetikus, kokias neįkandamas sumas jie ima. Taip, o jei jūs, mylimi mano, nesikeisite, jie ims dar daugiau. Mes negalime savo mylymų mokinių ir jūsų vedlių leisti švaistyti energiją. Pinigus jūs mokate skaičiuoti, tad pas ką brangu – be rimto reikalo ir dėl smalsumo jau nebeinate, tad nukreipiate savo smalsumą ,,o ką tas pasakys’’ pas kitus mūsų vaikus, kuriems dar nesame pasakę, kiek vizitas kainuoja.

Ką aš noriu pasakyti – nepiktnaudžiaukite. Jei mes tikrai matysime, kad reikia kuriam pagalbos – nukreipsime pas mus girdintį mokinį ir neleisime jam nė cento iš jūsų paprašyti, jei neišgalite. Tačiau tie, kurie nebando rasti savo vedlio, o aklai ieško ,,pramogų’’ – nenustebkite, kad atėjęs net pas žinomiausius mūsų pasiuntinius – jums nebus pasakytas nė žodis. Nes supraskite, kad žinias jūs gaunate per juos iš mūsų. Tad mieli mano, jei pasiuntinys jau net tyli – gal laikas grįžti pačiam į save ir pasikviesti (pabandyti išgirsti) savo vedlį.

Su visa meile – Sirijus

 

Priėmė: Rasa D.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s