Kiekviename lygmenyje yra sava tiesa

Meilė yra Šviesa. Meilė yra nenugalima, neblėstanti šviesa, vedanti ieškančias širdis į Kūrėjo Šviesą, jo glėbį, į savo pradžių pradžią. Į Šaltinį grįšite visi, savais keliais, nešini savomis patirtimis ir nuo jų apsivalę. Grįšite nešdami Kūrėjo šviesą ir meilę.

Virsmo kelias kupinas įvairiausių patirčių, žinojimo, sudylančio dulkėmis ir vėl atgimstančio naujais suvokimo aspektais. Gyvybės srautas teka jumyse ir dovanoja galimybę veikti, būti ir patirti. Ir jūs renkatės tame dalyvauti, nes niekas negali būti verčiamas ar priverstas eiti prieš savo valią. Būti prieš savo valią. Ne taip veikia dieviškasis dėsnis. Tik su meile ir gerumu esate kiekvienas palydimas į savąsias patirtis, su palaikymu ir palaiminimu. Kelias jūsų sąmonės yra ilgas ir įdomus, nuo užgimimo taško pradžioje, idėjos užuomazgoje, iki patirčių kaupimo, apjungimo, transformavimo ir vėlei grįžimo į šviesą. Nevarginkite savo žemiškos sąmonės bandydami suprasti tai, kas žemišku protu nesuvokiama. Tik aukštesnių jūsų aspektų sąmonės daugiau ar mažiau pajėgios apčiuopti, apdoroti ir suvokti gilesnes tiesas, tik aukštesniuosiuose sąmonės lygmenyse esate pajėgūs vis plačiau ir giliau, vis nešališkiau atverti sau tiesos pažinimą. Kiekviename lygmenyje yra sava tiesa. Tik jums rinktis, kuriuo lygmeniu apsiribosite, jame sustodami. Neapsiribokite tingiu egzistavimu. Pats stirpiausias stimulas judėti pirmyn yra kiekviename iš jūsų, kiekvieno esmėje ir šerdyje – tai Jūsų dieviškasis aspektas. Todėl žvelkite į jį nuolat, ieškodami kelio ir juo eidami. Remkitės juo, remkitės Kūrėjo šviesa ir tos šviesos atgarsiu savyje. Tik dieviškosios meilės tyloje išgirsite visus atsakymus, kurių taip trokšta jūsų sielos, kurios taip dažnai pasiklysta savų patirčių labirintuose. Raskite ir išgirskite tyloje skambančią šviesą, meilės balsą ir vienovės pajautimą. Grįžkite į save. Tai jūsų kelio į pažinimą atspirtis. Pažinkite save.

Kūrėjo meilės ir gerumo dosnumas yra beribis, tik atsigręžkite į JĮ, JO šviesą. Atsigręžkite į JĮ savyje. Ir prisiminsite, kas esate. Vardan meilės ir darnos išskleidimo savo epochoje pasiryžote dirbti, ir kaskart grįžtate į Žemę su pasiryžimu savo patirtimi kilstelėti sąmoningumą vis aukštėliau, turėdami tikslą savo patirtimi transformuoti suformuotas energijas į šviesą. Jūs drąsūs ir stiprūs, ryžtingi ir atkaklūs – tik pažvelkit į save, savo esmę, įsiklausykit į sielos balsą, išgirskit Kūrėjo kvietimą ir sekite jo vedini. Su meile ir gerumu į jūsų širdis ir gyvenimus ateina taika ir ramybė, harmonija ir buvimo palaima. Dėkingumas už visas patirtis. Džiaugsmas, kad kiekvieną dieną galite ir turite teisę pradėti naujai. Mylėkite, ir mylėdami save, priimdami save ir kitą, atverkite save tikrosios tiesos pažinimo siekiui. Su meile ir gerumu, tikėjimu ir viltimi drąsiai eikite, nesustokite pusiaukelėje, nesustokite, net jei nežinote, kur link eiti – visada galite susikaupti, nurimti, ir dvasios tyloje išgirsti kvietimą. Meilės ir šviesos kvietimą. Ir visada žinosite, kur linksta jūsų širdis, jūsų esmė. Tik patirčių formos yra pačios įvairiausios ir nepakartojamos, tačiau visų patirčių esmė ir pamoka yra meilė. Besąlyginė, tyra, begalinė pirmapradė Kūrėjo meilė, lydima išminties.

Mūsų pamokymai – jūsų mokymuisi palengvinti. Tai mūsų patarimai ir dalinimaisi patirtimi. Jūs einate jau pramintu keliu, kuriuo ėjo daugelis. Tik kievienas tą kelią eina savaip, ir kiekvienam einančiąjam tas kelias yra naujas. Nekartokite senų klaidų, mokykitės ir eikite pirmyn skleisdamiesi, atverdami save, savo žinojimą, plėsdami suvokimą ir nesiblaškydami. Keliai gali būti skirtingi, bet Kelias yra vienas, ir jame telpa visi, išėję iš Kūrėjo šviesos. Pažinkite save, būdami savimi, nes visa yra viena ir visa jungia kūryba. Virsmas neišvengiamas. Jūs turite mūsų palaikymą.

 

Priėmė: Ramunė P.

Šis įrašas paskelbtas kategorijoje *. Išsaugokite jo nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s