Tik aktyviai veikdami įgyvendinsite savo svajones

Saulės šviesa apgaubia žemę, savo šviesa aš dalinuosi su visu Pasauliu. Su visais matomais, jaučiamais, girdimais pasauliais. Kai kurie pasauliai pasislėpę už tam tikros ribos, už jūsų sąmonės ribos. Jie jums nesuprantami ir nesuvokiami. Juose egzistuoja tik tyla ir jų kūrybos procesas tik prasidėjęs. Kai kurie pasauliai pažengę į priekį. Jums jų nepasivyti. Jų pažangos lygis daug spartesnis ir stipresnis nei jūsų. Daugelis iš jūsų žinote, kokie tai pasauliai, kur jie ir kaip egzistuoja. Bet tai yra tik jūsų labai gilus vidinis žinojimas, kurio atverti jūs vis dar nesugebate. Suvokimas, kad esate visatoje ne vieni,  kad visatoje egzistuoja daug įvairių būtybių, daugumai iš jūsų vis dar kelia nerimą. Nes jūs nežinote kaip jie reaguos į jūsų norą bendrauti, jūs nežinote kaip jie reaguos į jūsų norą tobulėti ir skleistis. Jūs nerimaujate net dėl  pokalbio su kaimynu. Jūs bijote savo draugų, savo artimųjų, bijote juos įskaudinti, įžeisti ar pasakyti kokį „nepatogų“ žodį. Jūs taikotės, prisitaikote prie kiekvieno, užslėpdami tikrą tiesą ir iškeldami melą į išorę, užslėpdami save ir neparodydami tikrosios tiesos apie save.  Jūs norite kuo geriau atrodyti prieš kitus, jūs bijote smerkimo, bijote prieš juos suklysti, bijote jų akyse netekti autoriteto. Todėl geriau renkatės melą ar iškreiptą tiesą tik tam, kad jiems įtikti, nors vadinate tai gražiais žodžiais, kaip baltuoju melu, nepasakyta tiesa, ar įvilkdami į gražius ketinimus: neįskaudinti, kad būtų laimingesni, kad jiems taip bus ramiau ir geriau. Jūs nusprendžiate už juos, kas jiems geriau.

Niekas nekalba apie pyktį, agresiją, niekas nekalba apie kivirčus ir ginčus. Mes kalbame apie tiesos išsakymą, mes kalbame apie jūsų atsivėrimą, savęs, kaip Esybės, atskleidimą. Nesvarbu, ką tu žinai ar jauti viduje (kad tu esi švelnus, geras, jautrus), bet to nemoki parodyti į išorę. Nes nuomonę apie tave patį formuoja aplinkiniai žmonės. Jie nematys tavo gerumo, švelnumo, gilaus vidinio išjautimo, jei tu jiems to nerodysi ir neišskleisi savo aplinkoje. Tai kas užslėpta ir lieka paslėpta. Lieka neišreikšta ir nerealizuota. Ar tai turi prasmės? Turbūt, kad ne. Jei  norai tik ir lieka norais.

Aplinkoje daug plaukioja įvairiausių minčių, ketinimų ir norų. Ne visi jie įgyvendinami ir įgyvendinti, nes jie ir lieka tik ketinimais ir norais. Jei nori, kad jie realizuotųsi, turi tą ketinimą patvirtinti veiksmais, tik tada tai taps realybe. Jei tu svajoji apie kelionę į kitą šalį, ar kitą miestą, tai nereiškia, kad tu į jį nuvyksi, jei net nenusiperki bilieto iki jo. Padaryk nors vieną mažą žingsnį, ir nors vieną ketinimą palydėk veiksmu. Vienas veiksmas lydės kitą ir svajonė pradės materializuotis. Jūs dažnai pamirštate apie ką svajojote prieš vieną ar dvi dienas, nes jų tiek daug, tiek daug neišsipildžiusių ketinimų, troškimų ir norų. Jie ir liks svajonėmis, kiekvieną dieną sukurdami vis didesnius lūkesčius ir reikalavimus jūsų gyvenimui, jei jūs nesiimsite juos įgyvendinti.

Čia atsivers jūsų didžioji kūryba, atsivers didžiosios galimybės ir idėjos:  kaip aš tai atliksiu, kaip aš tai įgyvendinsiu, kokius veiksmus atliksiu, kad svajonė taptų tikrove. Pradėkit nuo to, kiek laiko noriu svajonę įgyvendinti. Šioje vietoje atidžiai rinkitės laiko tarpą, visiškai nemąstydami apie savo galimybes ir proto ribas. Tiesiog veikite. Vartai į galimybes atsivers patys, kai nors kažkiek įdėsite pastangų. Visata laukia jūsų nurodymų, bet juos reikia daryti. Tiesiog pradėkite. Nesėdėkite užsidarę savo tvirtovėje, savo svajonių aukštame bokšte, jei norit, kad jos būtų įgyvendintos. Veikite ir eikite į priekį. Įgyvendinkite nors vieną savo svajonę, nors vieną mielą poreikį ir tik tada suprasit, kad esate visatoje ne vieni, kad jūs esate girdimi ir kūrybinis procesas pradės veikti. Atsivers kūrybinis srautas ir pradės tekėti į jus, į jūsų gyvenimą. Jūsų kūrybinės galios neš jus į priekį su vis didesne jėga, su vis didesniu srautu ir didesne minties galia. Tiesiog leiskite jam tekėti ir įeiti į jūsų gyvenimą.

 

Priėmė: Renata KA

Šis įrašas paskelbtas kategorijoje *. Išsaugokite jo nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s